Hıncal Uluç, Şükür'ü kızdıracak

Hıncal Uluç, Şükür'ü kızdıracak.13999
  • Giriş : 03.12.2008 / 20:34:00
  • Güncelleme : 03.12.2008 / 20:34:37

Hıncal Uluç, TRT'ye açtı ağzını yumdu gözünü... Uluç'un bu açıklamaları Hakan Şükür'ü çok kızdıracak!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Hıncal Uluç, Hakan Şükür'ün yorumcu olarak herhangi bir özel televizyon kanalından 1,5 milyon dolar alsa umrunda olmayacağını, ancak TRT'nin 700 bin YTL verip Hakan Şükür'ü kadrosuna katmasına anlam veremediğini belirtti.

Uluç, "TRT'nin görevi Hakan Şükür'e 700 bin lira ödeyip özel TV'lerle futbolda yarışa girmek mi, yoksa özel TV'lerin hiç girmediği Olimpik spor dallarında bir dünya şampiyonasını ekrana getirmek mi; 4 tane Türk'ün madalya aldığı..." şeklinde konuştu.

MEHMET Y.YILMAZ, TRT'Yİ DESTEKLEDİ

Hürriyet gazetesi yazarı Mehmet Yakup Yılmaz, bu konuda Hıncal Uluç ile farklı düşündüklerini belirterek, "Hakan Şükür'e 700 bin dolar ödenmesini destekliyorum. Neyse kaç para, bilmiyorum" şeklinde konuştu.

Mehmet Y. Yılmaz, TRT'nin spor programını hayatı boyunca seyretmediğini, ancak Hakan Şükür geldikten sonra ne söyleyeceğini merak ederek izlediğini belirtti. Yılmaz, TRT'nin spor programlarını neden sevmediğini ise şu sözlerle dile getirdi:

"Ben mesela TRT'nin spor programını hayatım boyunca seyretmedim. Elim TRT'nin spor programına basmayı istemezdi, çünkü o spikerlerin böyle özenli ve çirkin bir Türkçe konuşmasından hoşlanmıyorum. Gerçek bir Türkçe konuşmuyorlar. Yüzlerini gere gere abuk bir Türkçe ile... O yüzden TRT'nin Futbol programlarını seyretmiyorum. Ama Hakan Şükür çıktığından beri ne yalan söyleyeyim bakıyorum. Ne diyecek diye..."

BEN DE SEYREDERİM AMA...

Hıncal Uluç, Yılmaz'ın bu sözlerine hiçbir itirazının olmadığını kendisinin de Hakan Şükür'ün yorumlarını izlemeyi isteyeceğini belirterek, "Hakan Şükür'e NTV, ya da atv, ya da Show TV 1,5 milyon dolar versin, hiç itirazım yok. Ama şu Dünya Şampiyonası'nı birisinin vermesi lazım. Benim vergilerimle yayın yapan TRT bunu vermiyor da benden aldığı vergileri Hakan Şükür'e veriyorsa isyan ediyorum. Ben onu söylüyorum, yoksa bana ne" diyerek itirazlarına açıklama getirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*