Hıncal Uluç şok sözlerle Ahmet Çakar'ı eleştirdi

Hıncal Uluç şok sözlerle Ahmet Çakar'ı eleştirdi.11894
  • Giriş : 11.03.2008 / 11:31:00

Gazeteci-Yazar Hıncal Uluç, Fenerbahçe'ye hiç şans tanımadı: "Fener finale kalsın kellemi keserim"

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Ahmet Çakar’ın ‘Fener turu geçsin’ iddiasından sonra, bir iddia da Hıncal Uluç’tan geldi. “Fenerbahçe’nin Sevilla’yı geçmesi mucizeydi, bundan sonra önüne kim çıkarsa çıksın onu geçmesi de mucize” diyen Uluç “Fenerbahçe finale kalsın kellemi keserim...” diyerek ortaya yeni bir iddia attı.

Bugünkü yazısında, “Fenerbahçe finale kalsın Kellemi de keserim, bikini de giyerim” diyen Uluç, Ahmet Çakar’ı da eleştirdi. Çakar için “terbiyeli maymuna döndü” yorumunu yapan Uluç, Bende bunu söyleyecek yürek var. Ahmet Çakar bir daha 'Ben bikini giyerim' benzeri laflar edemez.” diye konuştu.

İşte Uluç’un çok tartışılacak sözleri:

“KELLEMİ KESERİM”

"Fenerbahçe'nin Sevilla'yı geçmesi mucizeydi, bundan sonra önüne kim çıkarsa çıksın onu geçmesi de mucize. Şimdi ben diyorum ki Fenerbahçe finale kalsın kellemi keserim... Kellemi de keserim, bikini de giyerim Fenerbahçe finale kalsın. Ama bütün bunların hepsi 'Fenerbahçe finale kalamaz' demek değil"

“ÇAKAR TERBİYELİ MAYMUNA DÖNDÜ”

Bence Fenerbahçe'nin bu turda şansı yoktu, bundan sonra da yok. Ama tekrar söylüyorum; futbolun güzelliği bu. 'Futbolun güzelliği bu' diye de insanların düşüncelerini açıkça söylemekten korkmamaları lazım. Ama ne yazık ki Türk medyası bir eveleme geveleme içinde. 'Bu maçın favorisi şudur' diye cesaret edip söyleyeni de suçluyorlar. Ahmet Çakar'ı suçladıkları gibi. Ahmet Çakar da ricat (vazgeçme) ediyor ne yazık ki...

İşte diyorum: 'Fenerbahçe'nin Sevilla'yı yenmesi mucizeydi, bundan sonra önüne kim çıkarsa çıksın onu geçmesi de mucize... Bende bunu söyleyecek yürek var. Ahmet Çakar bir daha 'Ben bikini giyerim' benzeri laflar edemez. Terbiyeli maymuna döndü. Fenerbahçe finale kalsın kellemi de keserim, bikini de giyerim. Bikini de giyerim, monokini de giyerim. Ama bütün bunların hepsi 'Fenerbahçe finale kalamaz' demek değil...

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious