Hıncal Uluç trafik polislerini suçladı

Hıncal Uluç trafik polislerini suçladı.9103
  • Giriş : 27.01.2008 / 00:57:00
  • Güncelleme : 01.09.2016 / 04:47:24

Bir süre önce bir trafik kazası sonucu yaşamını yitiren gazeteci Cüneyt Koryürek'le 50 yıldır arkadaş olduklarını söyleyen Hıncal Uluç, olaya isyan etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Uluç, trafik polislerinin işlerini yapmadığını söyledi.

Trafik kurallarına kimsenin riayet etmediğini söyleyen Hıncal Uluç, trafik polislerini de kurallara uymayanlara müdahale etmemekle suçladı.

Kendisinin de benzer bir olay yaşadığını ve yeşil ışıkta yaya geçidinden geçerken durmayan bir arabadan zor kaçtığını anlatan Hıncal Uluç, karşıda duran bir trafik polisinin olayı görmesine ve kendisini uyarmasına rağmen hiç bir müdahalede bulunmadığını söyledi.

"Cüneyt ağbinin kazası çok ilginç bir kaza. Cüneyt ağbinin orada olmaması lazım. Orası yaya geçidi değil. Yaya geçidi 50 metre ötede. İstanbul'da herkes oradan geçiyor hiçbir polis bunlara müdahale etmiyor" diyerek serzerişte bulunan Uluç, trafik polislerinin işlerini yapmadığını ifade etti.

Uluç, "Polis orada iş olsun diye duruyor. Vatandaş da onun orada iş olsun diye durduğunu biliyor" şeklinde konuştu ve İstanbul'da devletin olmadığını iddia etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious