Hıncal Uluç yine bombayı patlattı!

Hıncal Uluç yine bombayı patlattı!.11918
  • Giriş : 28.04.2008 / 22:22:00
  • Güncelleme : 28.04.2008 / 22:28:29

Türkiye Kalli'nin gidişinden bu yana hep aynı şeyi tartıştı. Kimilerine göre futbolcular istediği için Kalli'nin ipi çekildi. Kimileri ise Kalli'nin Adnan Polat tarafından istifaya zorlandığını iddia etti..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

NTV'deki 90 Dakika programında konuşan Hıncal Uluç, ağızlarda sakız olan bu gidişi Adnan Polat'ın kendisine anlattığı şekliyle açıkladı:

"Derbi maçtan bir gün önce Adnan Polat ile yemek yedim. Polat'a Kalli'nin neden istifa ettiğini sordum. Anlattığı şuydu. Adnan Polat futbolcularla bir toplantı yapıyor. Futbolcular Kalli'den yana şikayetlerini dile getiriyorlar. Polat da, "Kalli bu takımın tek patronudur" diyor ve toplantıdan ayrılıyor.

Ancak Kalli bu toplantıdan haberdar olunca Polat ile tartışıyor. "Benim iznim ve haberim olmadan nasıl toplantı yaparsın" diyor. Polat da işin iç yüzünü anlatıyor ama Kalli'yi ikna edemiyor. "Sen şu an sinirlisin" diyerek Kalli'nin yanından ayrılıyor. Aradan bir iki saat geçmeden Kalli'nin istifa ettiği haberi geliyor. Haberi de Ahmet Akcan veriyor. Polat da o sırada "Sen de istifanı ver" diyor Akcan'a..

Lincoln konusundaki gelişmelere gelince.. Lincoln'ü takım içinde seven kimse yok. Onun oynamasını isteyen de yok. Çünkü futbolcular Lincoln'ün takıma katkı sağlamadığını düşünüyor ve taraftarın maçı sanki o kazandırmış gibi alkışlamasını da kabullenemiyor. Bu rahatsızlık teknik heyete ve yönetime de aktarılıyor. Lincoln maçtan bir gün önce kadrodan çıkarıldığını duyunca isyan ediyor ve kampı terkediyor. Sami Yen'e de gelmedi zaten.. "

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious