Hıncal Uluç'un yazılarını korkunç bulan şarkıcı

Hıncal Uluç'un yazılarını korkunç bulan şarkıcı.9040
  • Giriş : 25.04.2008 / 18:33:00

Ayşe Hatun Önal, Hıncal Uluç’un ’Felaket bir ses’ yorumuna işte böyle cevap verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Bir haber kanalında Saba Tümer’in programına konuk olan Ayşe Hatun Önal, ilk albümünün çıkmasından sonra eleştirilmesini podyumdan sahneye çıkmasına bağladı.

Önal, "Modellikten müziğe geçiş yaptığım için bir önyargı vardı. İnsanlar bir anda kabul etmek istemedi. Çünkü ben bir de direk söz yazarak ve beste yaparak bu işe başladım. O yüzden yaptığım söz ve beste ilk başta çok eleştirildi. Belki modellik yapmadan müziğe geçmiş olsaydım bu kadar eleştiri almayacaktım" diye konuştu.

Sabah gazetesi yazarı Hıncal Uluç’un "Ben böylesine bir müzik felaketiyle daha önce karşılaştığımı hatırlamıyorum" eleştirisine Ayşe Hatun Önal, şu ilginç yorumu yaptı:

"Hıncal Uluç’un yaşı itibariyle korkunç bulması normal. Ben de O’nun yazılarını korkunç buluyorum..der mişim!"

Önal’dan ilginç hareket

Bu sırada önündeki kağıttan bir takım eleştirileri okumaya çalışan Saba Tümer’e Ayşe Hatun Önal, şaka yollu bir müdahalede bulunmaya çalıştı ve kağıdı Tümer’in elinden almak istedi. Ancak Saba Tümer, kağıdı geri çekerek Demet Akalın’ın "Ayşe Hatun Önal, piyasada tutunamaz, umarım sonları Gizem’lerinkine benzemez" sözlerini okudu.

Önal, bu sözler üzerine "Onlar bu eleştirileri yaparken ’Çeksene elini’ ilk çıktığında bir kaç ay sonra MTV gibi dünya çabında bir numara müzik kanalında 8 hafta kaldı. 3 hafta boyunca da bir numaraydı. Tabi ki bu güzellikleri yaşarken bunu beğenmeyecek insanlar da çıkacaktır. Herkes beğenecek diye bir şey sözkonusu değil" diye konuştu.

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious