Hırs Küpü Nobre!

Hırs Küpü Nobre! .16194
  • Giriş : 11.09.2007 / 11:59:00

Sezon başındaki Mert Nobre ile şimdiki arasında dağlar kadar fark var... Ceza sonrası büyük değişim yaşayan Sambacı, formasını geri almak için büyük çaba gösteriyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Ceza yaramış!
Teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile önce Kasımpaşa daha sonra Zürih maçlarında tartışan Mert Nobre, teknik heyetin aldığı kararla kadro dışı bırakılmıştı. Menacer Sinan Engin ile görüşüp, “Çok pişmanım” demesine karşın önce affedilmeyen daha sonra da 20 bin Dolar ceza verilen Brezilyalı futbolcu çok farklı bir görüntü çiziyor. Belediye ile oynanan hazırlık maçında görev yapan Sambacı’nın hırslı tavırları dikkat çekiyor.

Yüzler gülüyor
“Kendine gelmesi gerek. Onu tekrar 11’e almam için davranışlarını gözden geçirmeli” diyen Ertuğrul Sağlam’ın gözüne girmek için inanılmaz bir efor sarfeden Mert Nobre, Başkent’te oynamak için varını yoğunu ortaya koyuyor. Tecrübeli oyuncunun bu çıkışı, teknik heyeti de fazlasıyla memnun etmiş durumda...

Higuain sıkıntısı
Nobre'de büyük bir çıkış gözlenirken Federico Higuain’in performansı ise kafaları karıştırdı. Arjantinli futbolcunun uyum sürecini henüz atlatamamış olması dikkatlerden kaçmadı. Bir diğer yeni transfer Diatta’nın durumu da merakla bekleniyor. Hâlâ Beşiktaş formasını giyme fırsatı bulamayan tecrübeli futbolcu, dün Senegal Milli Takımı’nın kampından ayrılıp Siyah-Beyazlılar’la çalışmalara başladı.

Mert Nobre ne yaptı?

Süper Lig
Maç Dakika Gol Asist
3 270 - -

Avrupa
Maç Dakika Gol Asist
1 15 - -

FANATİK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious