Hırsını basın mensubundan çıkardı

  • Giriş : 21.09.2006 / 00:00:00

Hatay'a bağlı İskenderun şehir merkezinde güpe gündüz yaşanan hırsızlık olaylarına bayanlarında karışması vatandaşı çileden çıkarttı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Vatandaşların bayanları fark etmesinin ardından olay yerine gelen polis ve zabıta ekipleri bayanları suç aletleri ile birlikte kıskıvrak yakaladı. Fener Caddesi'nde apartmanları tek tek kontrol eden dilenci kılığındaki bayanlar apartman sakinlerinin şikayetiyle yakayı ele verdil. İskenderun bBlediyesi sivil güvenlik ekipleri devriye gezdikleri sırada evin kapılarını tornavida ile kontrol eden üç bayanı göz altına aldı.

Hemen olayı polise bildiren sivil güvenlik ekipleri polisin olay yerine gelmesiyle birlikte polise teslim edildi. Vatandaşın yoğun tepkilerinin ardından bayanlar olay yerinden uzaklaştırılırken habercilerin sorularını küfürle cevaplandıran bayanlar daha sonra tanınmamak için çantalarından çıkarttıkları eşarpla kafalarını sakladı.

Polis otosuna bindirilen bayanları görüntülemek isteyen basın mensupları da nasibini aldı. Hırsızlık yaptıkları iddiası ile göz altına alınan bayanlardan biri ayağındaki terliği ve çantayı görüntü alan kameramanlara fırlattı ve basın mensuplarına saldırdı.

Polis bayanları güçlükle ayırdı. Çevredeki vatandaşların şikayet etmemesi üzerine bir süre göz altında tutulan bayanların serbest bırakıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious