Hırsız girince intihara kalkıştı

  • Giriş : 06.08.2006 / 00:00:00

Evine hırsız girince bunalıma giren kadın 11 katlı binanın son katının balkonuna çıkarak intihar etmek istedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Olay yerine gelen çevre sakinlerinin bazıları ağaçların gölgesinde, bazıları ellerindeki eşyaları kafalarına gölge yaparak kadının kurtarılmasını beklerken bazıları da yanlarında getirdikleri suları başına dökerek bekledi.
Alınan bilgiye göre Antalya'nın Yenigün Mahallesi 1064 sokak üzerinde bulunan inşaat halindeki bir binanın 11. katına çıkan Gönül Gür (56), balkon demirlerinin dışarı bakan demirlerinin dışına çıkarak intihara kalkıştı. Çevrede bulunan vatandaşların haber vermesiyle olay yerine gelen Antalya Emniyet Müdürlüğü Önleyici Hizmetler Şube Müdürü Akif Aktuğ, uzun uğraşlardan sonra kadını ikna ederek aşağı indirmeyi başardı. Olay sırasında 112 sağlık ekipleri ve Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Kurtarma ekipleri de olay yerinde hazır bulundu. İnşaat halindeki bir binanın 11. katına çıkan Gönül Gür'ün eşinin öldüğü ve uzun süreden beri yalnız yaşadığı belirtildi.

Olay yerine gelen komşuları ise Gönül Gür'ün kağıt toplayarak geçimini sağladığını belirterek, evine hırsız girdiğini ve bundan dolayı bunalıma girdiğini söyledi. İfadesi alınmak üzere polis merkezine götürülen Gönül Gür'ün evine hırsız girdiği ve televizyonunu aldığı öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious