Hırsız kaçarken kimliğini düşürdü

  • Giriş : 18.03.2007 / 00:00:00

İzmir'in Bayraklı semtinde park halindeki otomobilden hırsızlık yapmaya çalışan bir kişi, kendisini farkeden otomobil sahibiyle boğuştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Zanlı kaçarken, olay yerinde 24 yaşındaki Serdar Akın'a ait nüfus cüzdanını düşürdü. Zanlının kimlikteki kişi olup olmadığı araştırılıyor.

Olay, bugün saat 02.30 sıralarında Bayraklı Semti 1620/20 sokak numara 45/1 önünde meydana geldi. Otomobili evinin önünde park halinde bulunan bir şirkette güvenlik görevlisi Tuncay Yıldırım (37), dışarıdan sesler duyunca sokağa çıktı. Bu sırada bir kişinin otomobilini açmaya çalıştığını gören Yıldırım, zanlıyı yakalayarak etkisiz hale getirmek istedi. Boğuşma sırasında Yıldırım'ın elinden kurtulan zanlı kaçtı. Kaçan kişinin bir nüfus cüzdanı düşürdüğünü gören Tuncay Yıldırım, kimliği alarak karakola gidip durumu anlattı. Nüfus Cüzdanı'nın 24 yaşındaki Serdar Akın'a ait olduğu anlaşıldı.

SERT KAYAYA ÇARPTI

Bir şirkette 12 yıldır özel güvenlik görevlisi olarak çalıştığını belirten Tuncay Yıldırım, “Onu etkisiz hale getirerek polise teslim etmek istedim, ama fırsatını bulup elimden kaçmayı başardı. Birkaç gün önce de komşumun otomobilinin camı kırılarak teybi çalındı, aynı kişi olabilir. Umarım kısa sürede yakalanır” dedi.

Polis, kimlikteki kişiyi yakalamak için çalışma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious