Hırsızdan ev sahibine ilginç not

Hırsızdan ev sahibine ilginç not.13643
  • Giriş : 16.06.2009 / 15:53:00

Samsun'un Atakum ilçesinde bir evden ziynet eşyası ve 2 kol saati çalan kişi, etajerdeki aynaya rujla ''Hakkınızı helal edin'' yazarak kaçtı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Edinilen bilgiye göre, İstiklal Mahallesi 861. Sokak'ta oturan emekli öğretmen Emin Özçelik'in evine balkon kapısını zorlayarak giren kimliği henüz belirlenemeyen kişi, yatak odasındaki etajerin üzerinde duran ziynet eşyaları ile biri altın kaplama 2 kol saati ve bir cep telefonunu çalarak kaçtı.

Eve geldiklerinde durumu fark ederek polise haber veren ev sahipleri, yatak odasındaki etajerin aynasına rujla yazılmış ''Hakkınızı helal edin, oğlum için yaptım. Beni buna mecbur ettiler'' notunu görünce şaşırdı.

Evinden hırsızlık yapılan Özçelik, bugüne kadar böyle bir şey duymadığını belirterek, ''Eve giren kişi evi fazla karıştırmamış, sadece etajerin üzerine bulunan ziynet eşyaları, saatler ve cep telefonu almış. Yazdığı nota gelince, aynadan o yazıyı silmeyip saklayacağım. Ben de bir dahaki sefere evin balkonuna hırsızlar okusun diye 'Boşuna girme bir şey kalmadı' yazacağım'' dedi.

Olay yerine gelen ekipler, ayna ve rujdan parmak izi aldıklarını, olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğünü bildirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*