Hırsızı bacağından vurdular

  • Giriş : 11.05.2006 / 00:00:00

Ankara'da bir dükkana giren 3 hırsız, iş üzerindeyken polis tarafından yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Olay, Keçiören ilçesi Etlik Semti Seval Caddesi üzerinde saat 03:00 sıralarında gerçekleşti. Alınan bilgiye göre 3 hırsızlık zanlısı, Seval Caddesi 38 numarada bulunan, inşaat malzemeleri satan dükkana girdi. Hırsızlığı gören bir vatandaş polise haber verdi. Ekipler olay yerine çok hızlı bir şekilde intikal etti. Dükkan içerisinden hırsızlık yapan Haydar Ökten ve Selim Uslu kaçmaya çalışırken yakalandı. Abdullah Eröncül ise polise direnince polis tarafından bacağından vurularak etkisiz hale getirildi.

Yakalanan 2 şahıs ekip aracına bindirilirken, dükkan içinde yaralı yatan Eröncül için olay yerine ambulans çağrıldı. Yaralı şahsa ilk müdahale, sağlık ekipleri tarafından dükkan içinde yapıldı. Yaralı zanlı sedyeye alınarak ambulansa taşındı. Ambulansa alınan zanlı, bir taraftan acı içinde bağırırken bir taraftan da basın mensuplarına küfür etti. Diğer yakalanan iki şahıs ise, hırsızlık yapmadıklarını iddia etti.

Şahıslardan birinin üzerinden, kapı açmakta kullanılan ıspartula çıktı. Şahısların yanlarında taşıdığı bir silah ve büyük bir bıçak ise polis tarafından poşet içerisine konularak karakola götürüldü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious