Hırsızlar Cüneyt Arkın'ı fena çarptı

Hırsızlar Cüneyt Arkın'ı fena çarptı.12107
  • Giriş : 15.01.2009 / 18:31:00

Sinema sanatçısı Cüneyt Arkın'ın Beşiktaş'taki evine hırsız girdi. Gece saatlerinde eve giren hırsızlar evdeki 4 bin TL ile bir cep telefonunu ve oğluna ait 2 otomobili çaldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Alınan bilgiye göre, Levent Ümit Deniz Sokağa gece saatlerinde gelen hırsızlar, ''Cüneyt Arkın'' olarak bilinen sinema sanatçısı Fahrettin Cüreklibatur'un evine girdi.

Mutfak penceresinden girdikleri anlaşılan hırsızlar, sanatçının 4 bin TL, bir cep telefonu ile oğlu Kağan Polat Cüreklibatur adına kayıtlı 34 KC 171 ile 34 KA 393 plakalı otomobillerin anahtarlarını alarak dışarı çıktı. Park halindeki otomobilleri de alan hırsızlar, olay yerinden kaçtı.

Sabah uyandığında olayı fark eden Cüreklibatur, oğlunu da yanına alarak, şikayetçi olmak için ilçe emniyet müdürlüğüne bağlı polis merkezine gitti.

Sanatçı ve oğlu, buradan yönlendirildikleri Gayrettepe'deki Asayiş Şube Müdürlüğünde durumu anlatarak, hırsızların yakalanmasını istedi.

Çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan sanatçı Cüreklibatur, konu hakkında bilgi vermeyerek, ''Dostlarımı ziyarete geldim. Herhangi bir durum yok'' dedi.

Polisin, kaçan şüphelilerin yakalanması için başlattığı çalışmanın sürdüğü bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*