Hırsızlar ev sahibini 2.kattan attılar

  • Giriş : 03.11.2006 / 00:00:00

Mersin'de maskeli oldukları belirtilen 2 hırsız ikinci katta oturan evin sahibini yere atarak hastanelik etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Alınan bilgiye göre Çavuşlu Mahallesi 89031 sokaktaki 12 no'lu evin ikinci katında oturan 3 çocuk babası Abdullah Koç (41) sabah saat 05.30 sıralarında gelen sesler üzerine uyandı. Sesin geldiği balkona yönelen Abdullah Koç, burada hırsızlarla karşılaştı. Koç, hırsızları korkutmak için eşine silahı getirmesini istedi. Direnen hırsızlar ev sahibini balkondan aşağı atarken kendileri ise kaçtı. Evinin önündeki otomobilinin üzerine düşen Abdullah Koç, ağır yaralandı.

Ambulansla Mersin Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Koç'un sağ kolunda, çenesinde ve bacağında kırık tespit edildi. Durumunun ciddiyetini koruduğu belirtilen Koç, Yoğun Bakım Ünitesi'nde tedavi altına alındı. Hastaneye gelen eşi ve çocukları ise göz yaşlarını tutamadı. Polisler hırsızları yakalamak için çalışma başlattı.

Eşi Ayşe Koç ise olayı şu şekilde anlattı: "Eşim rüya görmüş ağlayarak uyanmıştı. Benden yüzünü silmem için mendil istedi. O sırada dışardan sesler geldi. Durmadan eve yada arabamıza hırsız geliyordu. Balkona çıktı. Hırsızları görünce silahımız yok ama korkutmak için silahı getir diye bağırdı. O sırada elinimi kafasınımı tuttular eşim aşağı düştü. Maskeli olan hırsızlar ise kaçtı."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious