Hırsızlardan şok eden planlar!

Hırsızlardan şok eden planlar!.13643
  • Giriş : 09.03.2009 / 20:16:00

Düğün arabası süsü verdikleri minibüsle bir daireden kasa çalmaya çalışırken yakalanan 4'ü kadın 6 kişi yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Denizli, Aydın, Muğla ve Antalya'da hırsızlık olaylarına karıştıkları belirlenen hırsızların, kaçtıkları aracın plakalarını "Evleniyoruz" ve "Mutluyuz" yazılarıyla kapattıkları öğrenildi.

S.G, Y.U, F.A. ve T.A. isimli kadınlarla M.U. (29) ve ismi henüz belirlenemeyen bir kişi önceki gece akşam saatlerinde Antalya Göksu Mahallesi Kırçiçeği Caddesi'nde yakalanmıştı. Daha önce de Alanya'da birçok hırsızlık suçlarına karıştıkları öğrenilen şahıslar, Antalya'ya giden Alanya Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler tarafından teslim alındı. Alanya'ya getirilen zanlıların, emniyetteki sorgusu sürüyor. Denizli, Aydın, Muğla ve Antalya'da faaliyet gösteren bir hırsızlık çetesinin mensupları oldukları, aynı gün birden fazla ilde hırsızlık olaylarına karıştıkları öğrenilen zanlıların 2 gün içinde Alanya Adliyesi'ne sevk edilmesi bekleniyor.

OLAY

Denizli'den geldikleri öğrenilen 4'ü kadın 6 kişi, Alanya Saray Mahallesi Toramanlar Sokak'ta bulunan bir binadan kasa çalmak istedi. Siyah renkli minibüse binen hırsızlar, minibüsün ön plakasına 'Evleniyoruz', arka plakasına ise 'Mutluyuz' yazılı kağıtlar asarak plakaları kapatıldı. Toraman sokakta bulunan apartmanın önüne gelen hırsızlar, arabayı evin önüne park etti. Apartmanın ikinci katındaki Kemal Hacı Fazlıoğlu isimli iş adamına ait dairenin kapısını kıran hırsızlar, odada bulunan çelik kasayı çalmak istedi. Kasayı bir kutuya koyan şahıslar, apartmanın merdiven boşluğuna çıktığı sırada ev sahibine yakalandı. Bunun üzerine şahıslar önceden düğün arabası süsü verdikleri 20 YE 900 plakalı minibüsle Antalya istikametine kaçtı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*