hırsızları şüpheli tavırları ele verdi

  • Giriş : 09.09.2006 / 00:00:00

Kars'ın Digor ilçesinde geçtiğimiz gün meydana gelen hırsızlık olayının zanlıları Kars Emniyeti'nin başlattığı çalışmayla aynı gün yakayı ele verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Edinilen bilgiye göre, Digor'da geçtiğimiz gün iki işyerinde meydana gelen hırsızlık olayından sonra Kars genelinde başlatılan arama çalışmaları neticesini verdi. Önceki gün sabah saat 06.35 sıralarında Iğdır Caddesi üzerinde meydana gelen olayda 2 adet cep telefonu, 5 tane 250'lik, 1 tane de 100'lük kontör, 2 adet telefon bataryası, 1 adet 32 Megabayt hafıza kartı, çeşitli markalarda giyim eşyası çalınmıştı.

Kars Emniyet Müdürlüğü tarafından olaydan hemen sonra zanlıları yakalamak için il genelinde bir arama çalışması başlatıldı. İki zanlı Digor, Sorguçkavak mevkiinde şüpheli tavırları ile dikkatleri çekerek yakayı ele verdi. Yapılan üst aramalarında işyerinden çalındığı belirtilen malzemeler ele geçirildi. Yakalan zanlılar, aynı gün Digor Cumhuriyet Başsavcılığı'na sevk edildiler ve çıkarılmış oldukları mahkemece tutuklanarak, Digor Cezaevi'ne konuldu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious