Hırsızlığa gitti olay yerinde kimliğini düşürdü

  • Giriş : 18.03.2007 / 00:00:00

İzmir'in Karşıyaka ilçesi Bayraklı semtinde bir kamyoneti soymaya çalışan hırsız, kendisini fark eden aracın sahibinden kaçmak isterken nüfus cüzdanını düşürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Olay sonrası aracın sahibi kimlikle birlikte Bayraklı Karakolu'na başvururken, ekipler kimliğini düşeren şaşkın hırsızın yakalanması için çalışma başlattı.
Olay saat 02.30 sıralarında Karşıyaka İlçesi Bayraklı semti 1620/20 sokak numara 45/1 önünde meydana geldi. Bir deri fabrikasında güvenlik görevlisi olarak çalışan Tuncay Yıldırım (37) iş dönüşü evinin önünde park halinde duran 35 KTN 38 plakalı kamyonetinin kapısını açmaya çalışan bir kişiyi fark etti.

Hırsızı suçüstü yakalayan Yıldırım, şahısla boğuşmaya başladı. Boğuşma sırasında hırsız kaçmaya başarırken, Yıldırım olay sonrası kamyonetinin önünde bir nüfus cüzdanı buldu. Nüfus cüzdanındaki fotoğrafa baktığında kimliğin hırsıza ait olduğunu anladı.

Yıldırım, S.A.'ya (24) ait kimlikle birlikte Bayraklı Karakolu'na giderek hırsızın yakalanması için ifade verdi. Yapılan incelemede S.A.'nın kamyonetten herhangi birşey çalamadığı anlaşıldı. Kısa bir süre önce komşusuna ait bir otomobilin teybinin çalındığını söyleyen Yıldırım, emniyet güçlerinden S.A.'nın en kısa sürede yakalanmasını istedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious