Hırsızlık çeteleri arasında transfer cinayeti!

  • Giriş : 15.08.2007 / 10:02:00

Bir hırsızlık çetesi, kendilerinden ayrılıp başka çeteyle çalışmayı planlayan 15 yaşındaki yankesici yi öldürüp, cesedini parçaladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İstanbul Beykoz’da 15 Mart ve 15 Nisan’da iki ayrı yerde poşet ve bavul içine bulunan ceset parçalarının esrarı çözüldü. Polis, cesedin hırsızlıktan sabıkası olan Müslüm Kanyılmaz’a (15) ait olduğunu, bununla ilgili biri kadın üç kişinin gözaltına alındığını açıkladı. Zanlıların cep telefonu hırsızlığı yaptırdıkları Müslüm Kanyılmaz’ı başka bir çeteye geçmek istemesi yüzünden öldürdükleri iddia edildi. Kanyılmaz’ın çevresinde “Çok iyi cep telefonu hırsızı” olarak nam yaptığı, şimdiye kadar iki kez yakalandığı belirlendi. Kanyılmaz’ın son olarak Sinan A.(20) ile Nazım Y.’nin (46) yanında çalıştığı öğrenildi.

Otomobildeki kan izleri

Müslüm Kanyılmaz’ın, öldürülmeden bir hafta önce Zonguldak’a kaçtığı ancak bu kişiler tarafından geri getirildiği anlaşıldı. Nazım Y.’nin otomobilinde bulunan kan izlerinin Adli Tıp Kurumu tarafından Müslüm Kanyılmaz’a ait olduğu tespit edilince Sinan A., Nazım Y. ve dost hayatı yaşadığı Beyhan T. (45) gözaltına alındı. Bu arada evde bulunan iki bıçak, bir balta ve bir tabancaya el kondu. Zanlılar sorgularında Müslüm Kanyılmaz’ın aşırı derecede uyuşturucudan öldüğünü, cesetten kurtulmak için parçaladıklarını ve değişik yerlere attıkları söyledi.

SUÇ ALETLERİ

Zanlıların evinde yapılan aramada, Müslüm Kanyılmaz’ın cesedinin parçalanmasında kullanılan suç alektleri ele geçirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious