Hırsızlıkta da kariyer yapılıyormuş!

Hırsızlıkta da kariyer yapılıyormuş!.19671
  • Giriş : 25.12.2007 / 15:02:00
  • Güncelleme : 25.12.2007 / 15:22:47

Bir mağazadan çanta çaldıktan sonra yakalanan hırsız bakın neler söyledi

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Taksim'de bir mağazadan deri çanta çaldıktan sonra kaçmaya çalışırken çevre esnafı tarafından suçüstü yakalanan hırsızlık zanlısı Erhan Y.'nin kendisini görüntüleyen basın mensubuna gösterdiği tepki görenleri hayrete düşürdü. Görevini yapan basın mensubuna polislerin önünde tehditler savuran hırsızlık zanlısı, "Bizim de kariyerimiz var. Kimse bizi böyle görmesin" dedi.

Sıraseviler Caddesi 43 numarada bulunan bir giyim mağazasından deri çanta çalan hırsızlık zanlısı Erhan Y. kaçmaya çalışırken çevrede bulunan esnaflar tarafından suçüstü yakalandı. Hırsızlık zanlısı, bölge yakınında bulunan Romanya ve Belçika Konsolosluğu önündeki polis noktasına teslim edildi. İşlemleri yapıldığı sırada polis noktasında elleri kelepçeli şekilde bekletilen zanlı, olay yerine gelen basın mensubunun görüntü aldığını görünce tehditler savurmaya başladı. Basın mensubuna, "Bizim de kariyerimiz var. Kimse bizi böyle görmesin" diyen zanlının bu açıklaması polisi bile hayrete düşürdü.

Erhan Y.'nin farklı konulardan pek çok sabıkası olduğu ve başka bir olaydan dolayı arandığı belirtildi. Elleri kelepçeli bir süre polis noktasında bekletilen hırsızlık zanlısı Erhan Y. daha sonra polis merkezine götürüldü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious