Hisarcıklıoğlu haddini mi aşıyor?

Hisarcıklıoğlu haddini mi aşıyor?.7707
  • Giriş : 26.07.2008 / 23:22:00

Malatya Sanayi ve Ticaret Odası'nın toplantısında konuşan Başkan Vekili Basri Yaşar, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'nu haddini aşmakla suçladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkan Vekili Basri Yaşar, Ergenekon Operasyonu konusunda Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu'nun haddini aşan ifadelerde bulunduğunu savunarak, "Bunu kabul etmiyoruz" dedi.

Malatya TSO Meclisi Temmuz ayı toplantısını odanın salonunda yaptı. Meclis Başkanı Sami Payza'nın başkanlığında yapılan toplantıya TSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç'un Pakistan'da olması nedeniyle oda faaliyetleri TSO Başkan Vekili Basri Yaşar tarafından anlatıldı. Malatya 1. Organize Sanayi Bölgesi'ne yeni arazi tahsisi yapılmasından dolayı çok önemli bir engelin aşıldığını belirten Yaşar, bu konuda Vali Halil İbrahim Daşöz ve AK Parti Malatya Milletvekili Mücahit Fındıklı'nın büyük destekler verdiğini
ifade etti.

Güncel konulardan Ergenekon ile ilgili açıklama yapan TSO Başkan Vekili Basri Yaşar, Ergenekon'da şok denebilecek iddiaların bulunduğunu belirterek, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu'nun "Bu bir darbe yargılamasıdır" şeklindeki ifadelerinin haddini aşan ifadeler oluğunu söyledi. Yaşar, "Haddini aşan bir ifade kullanmıştır. Bunu reddediyor, kabul etmiyoruz. Hisarcıklıoğlu haddini aşmıştır" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*