Hisarcıklıoglu'na BTSO'dan destek geldi

  • Giriş : 21.09.2006 / 00:00:00

Formula 1 yarışlarının Türkiye ayağında birinci olan Felipe Massa'nın ödülünü Talat'ın vermesinde payı olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Rifat Hisarcıklıoğlu'na Burdur Ticaret ve Sanayi Odası'ndan da destek geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ödül töreninden önce konuşan BTSO Başkanı Yusuf Keyik, geçtiğimiz günlerde Türkiye'de yapılan Formula 1 yarışlarında birinci olan Massa'ya ödülü KKTC Cumhurbaşkanı Talat'ın vermesinde fikir sahibi olan Hisarcıklıoğlu'na destek verdiklerini söyledi.

Kupanın Talat'a verdirilmesi konusunda Hisarcıklıoğlu'nun fikir ve uygulamasını takdirle karşıladığını açıklayan Keyik, Hisarcıklıoğlu'na hitaben, "Her konuda fikir ve tavrınızı benimseyip, takip etmekte olduğumuzu arz ediyorum" diye konuştu.

Keyik'in konuşmasından sonra Hisarcıklıoğlu, basına kapalı bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıdan sonra Gelir Vergisi, Kurumlar Vergisi ve Burdur Ticaret Borsası İşlem Hacmi Sıralaması Ödül Töreni gerçekleştirildi.

Hisarcıklıoğlu, Kurumlar Vergisi ve Şahıs Şirketleri İşlem Hacmi Sıralaması Birincisi Hasan Hüseyin Aksöz'le birlikte Kooperatif İşlem Hacmi Birincisi Hasan Bakır'a plaketlerini takdim etti. Hisarcıklıoğlu'na da BTSO tarafından tüfek hediye edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious