Hizbulsapıktan sevgiliye telefon tuzağı

Hizbulsapıktan sevgiliye telefon tuzağı.7749
  • Giriş : 15.11.2008 / 12:07:00

Kanser olan A.U adlı bayan komşusuyla yaptığı konuşma..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kanlı terör örgütü üyelerinin polis takibine yakalanmamak için yasak aşk yaşadığı sevgililerinin cep telefonlarını kullandıkları ortaya çıktı.

Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin geçtiğimiz hafta 5 ayrı ilde düzenlediği Hizbullah operasyonunda 11 kişi gözaltına alındı. Örgütün 'kara kutusu' olduğu iddia edilen M. Ş. O ile birlikte 8 kişi tutukladı. Yapılan incelemelerde örgütün en tepe yöneticilerden M.Ş.O'nun akıl almaz gönül ilişkileri ortaya çıktı. M.Ş.O'nun dinlemeye takılan telefon konuşmalarında komşularının eşleri ve örgütteki üyelerinin eşleriyle gayri meşru ilişkileri bir bir ortaya çıktı.

Dinlenmeyen temiz hat

Hizbullah yöneticisi M.Ş.O'un yasadışı örgütlerin polis dinlemesine takılmamak için söz konusu evli kadınların telefon hatlarını aldığı öğrenildi. Örgütle doğrudan ilişkisi olmayan bu kadınlardan temin edilen telefonlar ile örgüt mensuplarının birbirini aradığı iddia ediliyor. Yapılan incelemelerde M.Ş.O'nun eşi devlet memuru olan bir kadınla, diğeri de kanser hastası olan bir kadınla yaptığı görüşmeler ortaya çıktı. Örgüt lideri M.Ş.O sorgusunda, komşusunun eşi N.S. adlı bayandan neden telefon istediği sorulduğunda çok ilginç bir savunma yaptı. M.Ş.O., "Bu kart ile önüne gelenle konuşmasın diye istedim" şeklinde kendini savundu.

İfadelerde ortaya çıkan başka bir gerçek de Hizbullah üyelerinin eşlerinin yaşadığı travmalar oldu. Ölen örgüt üyelerinin eşlerinin, diğer örgüt üyeleriyle evlendirildikleri, kocalarının ikinci bir eş olarak sözde 'şehit hanımıkuma' getirmesinden korktukları öğrenildi. Örgüt üyesi erkeklerde "Ölürsek bizim eşlerimiz de böyle mi olacak?" şeklinde şüphelerin oluşmaya başladığı tespit edildi.

İşte o görüşmeler

M.Ş.O (Örgüt Lideri): Bayramda görüşeceğiz ve sen o telefonu bana vereceksin.
N.S. (Evli kadın): Ben telefonu hayatta sana vermem.
M.Ş.O: Eğer benim bir telefonu senden alacak kadar değerim yoksa ne anlamı varki...

Kanser olan A.U adlı bayan komşusuyla yaptığı konuşmalar..

Yeni hat yarın geliyor

M.Ş.O: Bi hattını vermedin...
A.U : Ama numaraları getirmedin, Mustafa'ya ne diyecektim ki?
M.Ş.O: Tamam bi şey olmaz
A.U : Birazdan getiririm ben sana
M.Ş.O: Ben gidiyom kapatıyom tamam
A.U : Tamam yarın yeni hattı getiririm tamam mı?<

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*