Hizmetçisini öldürdü

Hizmetçisini öldürdü.13457
  • Giriş : 25.05.2008 / 12:24:00

Beykoz'da bir kişi, kendisini zehirlemeye çalıştığını iddia ettiği Türkmenistanlı hizmetçisini silahla vurarak öldürdü. Olaydan sonra polise teslim olan zanlının uyuşturucu kullanmış olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Olay sabaha karşı 04.00 sıralarında meydana geldi. Cem Kaya(30) isimli bir kişi polisi arayarak yanında çalışan hizmetçi kadını öldürdüğünü söyledi. Kaya'nın tarifi üzerine Yenimahalle Dr. Ömer Besim Paşa Caddesi Numara 19/1'e gelen polis tripleks villanın çatı katında 35 yaşlarında bir kadının cesedini buldu. Polis zanlıyı itirafı üzerine gözaltına alarak Kavacık Polis Merkezi'ne götürdü. Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmalarından sonra, Türkmenistanlı olduğu belirtilen ancak kesin kimliği tespit edilemeyen kadının cesedİ Paşabahçe Devlet Hastanesi Morgu'na kaldırıldı.

Zanılının polise verdiği ifadede, "Yanımda yaklaşık 2 haftadır çalışıyordu. Daha önce de canıma kastetti ancak son olarak viski bardağıma zehir kattığını fark ettim. Beni öldürmek istiyordu, ben de çatı katına çıkarak silahla onu vurdum" dediği öğrenildi. Zanlının " Zehiri nereden anladığı sorusuna da "Bardağımın dibinde zehir tortusu buldum." diye cevap verdiği belirtildi.

Bu arada, zanlının cinayeti işlemeden önce uyuşturucu madde aldığı iddia edildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious