'Hizmeti ne yapayım, darbe istiyorum'

'Hizmeti ne yapayım, darbe istiyorum'.10058
  • Giriş : 18.03.2009 / 12:03:00

Dün Üsküdar'da bulunan NTV seçim otobüsünde vatandaşlardan bazıları aleni darbe çağrısı yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

NTV seçim otobüsünde görüşlerini açıklayan bir kişi, 'Darbe iyi bir şey değil ama tek çare darbe. Böylece AKP'den ve bazı kişilerden tamamen kurtuluruz” derken, üniversiteli iki genç kızın da, 'Ordu ülkeye el koysun' çağrısı yapması dikkat çekti.

'HİZMETİ NE YAPAYIM, DARBE İSTİYORUM'

Bir vatandaş AK Parti'nin hizmette iyi işler yaptığını ve bu yüzden oyunu hizmete vereceğini belirtirken, AK Parti'ye oy vereceğini söyleyen kişiye cevap veren bir başka kişi 'Ben hizmeti ne yapayım. Onurumuz yoksa ne yapayım hizmeti. Darbe iyi bir şey değil ama tek çare darbe. Ben CHP'li değilim artık. Zaten onlar da çarşaftan sonra bittiler. Darbe olursa böylece AKP'den ve bazı kişilerden tamamen kurtuluruz” ifadelerini kullandı.

ANAYASAL SUÇ

Anayasa'da suç olmasına rağmen 'darbe çağrısı' yapan genç vatandaşa, üniversiteli olduklarını söyleyen iki genç kız da destek verdi. Üniversiteli kızlar, “Evet, bizler darbe istiyoruz. Tek çare ordunun el koyması. Bizler üniversitede okuyoruz ama boşuna. Zaten kendilerine yakın olanları işe alıyorlar” ifadelerini kullandı.

Seçim otobüsünde bulunan bir başka vatandaşın da, "Ben daha önce oyumu MHP'ye verdim, şimdi CHP'ye vereceğim” şeklindeki sözleri dikkat çekti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*