Hoca rolü üzerine yapıştı

Hoca rolü üzerine yapıştı.12825
  • Giriş : 07.07.2008 / 23:45:00

Özellikle gençlerin büyük ilgisini çeken Kavak Yelleri dizisinin Kerem Hoca’sı Hasan Önürdeş, sokakta hala kendisine ’Hocam’ diye seslendiklerini anlattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kürşat Başar’ın CNNTURK’teki programına konuk olan Hasan Önürdeş, Kavak Yelleri dizisinde Kerem Hoca karakterini oynamıştı; şimdilerde ise Fox TV’de Ferdi Tayfur’un başrolünde oynadığı ’Memur Muzaffer’ dizisinde rol alıyor.

Kavak Yelleri’nde bir öğretmeni oynayan Hasan Önürdeş, sokakta karşılaştığı gençlerin kendisine ’Hocam’ diye hitap ettiklerini anlatarak, "Yolda tanıyorlar ve ’Hocam siz bilirsiniz nasıl olacak?’ falan gibi yaklaşımlar oluyor. Bazen lise ya da ortaokul çıkışına denk gelirsem biraz kötü oluyor. Bir anda cep telefonları çıkıyor. Rahatsız olmuyorum ama ben biraz çekingenimdir. Sanırım o işlerin insanı değilim ve biraz tuhaf hissediyorum. Onlar sizi farklı bir yere koyuyorlar ama ben normal bir insanım. O biraz çatışma yaratıyor sadece" dedi.

Diziyle ilgili tereddütlerim vardı

Memur Muzaffer dizisiyle ilgili olarak başlangıçta tereddüt yaşadığını anlatan Önürdeş, "Türk filmi tadında, zaman zaman hüzünlü, zaman zaman komik, enerjisi yüksek zaman zaman toplumsal gerçeklere değinen bir dizi. Ben çok sevdim açıkçası. Beklediğimden de çok daha iyi çıktı. Aslında ilk başlangıçta biraz tereddütlerim vardı. Ama enerjisi çok yüksek ve çok samimi" diye konuştu.

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*