Hocaların hocasına çifte şok

Hocaların hocasına çifte şok.11101
  • Giriş : 05.01.2008 / 14:23:00
  • Güncelleme : 05.01.2008 / 15:05:55

Türk futboluna Hakan Şükür, Oğuz Çetin, Bülent Uygun, Aykut Kocaman gibi 17 futbolcu kazandıran hocaların hocası Ekrem Karaberberoğlu, geçirdiği kaza sonrasında kaldırıldığı hastanede tedavisi sürerken, futbol adamı Gündüz Tekin Onay'ın ölüm haberini alın

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Yatsı namazı için evinden camiye giden Ekrem Karaberberoğlu (81), Yeni Camii Kavşağı'nda yolun karşısına geçmeye çalışırken, Palmiye Caddesi'nden gelen İsmail Hakkı Ekşioğlu’nun kullandığı 34 YU 926 plakalı otomobil çarptı.

Yaralanan Karaberberoğlu, Toyota-Sa Travmatoloji ve İlkyardım Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Karaberberoğlu'nun omuzunda ve omuriliğinde çıkık olduğu belirlendi. Karaberberoğlu, bir gece hastanede yattıktan sonra sabah saatlerinde taburcu oldu.

Karaberberoğlu'nun oğlu Erkan Karaberberoğlu, babasının durumunun iyi olduğunu ifade ederek, “Omuzunda ve omuriliğinde çıkık var. Sağlık durumu iyi. Kendisini eski Beşiktaşlı Rahim ve Bülent Uygun aradı” dedi.

Hocaların hocası olarak tanınan Karaberberoğlu ise camiye yatsı namazını kılmak için giderken arabanın çarptığını ifade ederek, “Ne olduğunu anlamadım. Bir anda kendimi yerde buldum. Allah'a şükür durumum iyi. Bu bana Allah'tan bir uyarı” dedi.

Bu arada hasta yatağında ünlü Futbol adamı Gündüz Tekin Onay'ın vefat ettiği haberini basın mensuplarından öğrenen Karaberberoğlu, büyük şok yaşadı. Onay'ın vefatına çok üzülen Karaberberoğlu, kendisi ile iyi tanıştığını kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious