Hollandalılar Batuhan'ın peşinde

Hollandalılar Batuhan'ın peşinde.13852
  • Giriş : 16.05.2008 / 09:09:00

U17 Milli Takım'da kaçırdığı penaltı nedeniyle eleştirilen Beşiktaş'ın genç golcüsünü PSV Eindhoven ve Ajax yakın takibe aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Batuhan'a Hollanda kancası

Beşiktaş'ın altyapısından yetişen golcü Batuhan Karadeniz'i Hollanda'nın iki devi yakın takibe aldı. PSV Eindhoven, Ajax kulüplerinin yetkilileri, genç golcüyü transfer etmek istediklerini belirttiler. İki kulübün yetkililerinin pazartesi günü İstanbul'a gelip, Beşiktaş yönetimiyle masaya oturacakları belirtildi.

Antalya'da U17 Avrupa Şampiyonası'nı izlemeye gelen menajerler, siyah beyazlı takımın altyapı koordinatörü Mehmet Ekşi ile görüşerek Batuhan'ın durumunu sordular. Ekşi, "Bu konudaki kesin kararı teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam ile yönetim kurulumuz verir" dedi.

Yönetim izin verirse

U17 Futbol Şampiyonası'nda kaçırdığı penaltı nedeniyle eleştirilen Batuhan, atış sırasında laubali bir harekette bulunmadığını belirtirken, "Maçtan sonra beni suçlu gösterdiler. Bu duruma çok üzüldüm. Ben de bu ülkenin bir ferdiyim. Herkes hata yapabilir. Penaltıyı kaçırıp elenmemize neden olduğum için üzgünüm. Ajax ve PSV'nin benimle ilgilendiğini öğrendim. Yöneticilerimiz anlaşırsa, Hollanda'ya gidebilirim" dedi.

HURRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious