Hollywood, yeni sezona hazır

  • Giriş : 04.09.2006 / 00:00:00

Hollywood, yeni sinema sezonuna dev yapımlarla hazırlanıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Tony Goldwyn’in yönettiği; Jacinda Barrett, Zach Braff ve Rachel Bilson’un oynadığı ‘The Last Kiss’ ve Brian de Palma’nın imzasını taşıyan ‘The Black Dahlia’ diğer eylül filmleri.

Hayallerindeki kızı elde etmek için akıl almaz taktikler izleyen bir öğrencinin hikâyesini konu alan ‘School for Scoundrels’ ve Kevin Costner ile Ashton Kutcher’in başrolde oynadığı ‘The Guardian’ ise ekimde vizyona girecek. Sezonun en iddialı yapımları arasında yer alan ‘The Departed’, Martin Scorsese imzasını taşıyor. 3 Oscar’lı aktör Jack Nicholson’ın İrlanda kökenli Frank Costello rolünü üstleneceği filmde, Leonardo DiCaprio mafyanın içine karışmış ama foyası ortaya çıkmaya başlayan bir polisi, Matt Damon ise mafya için çalışan yüksek rütbeli başka bir polisi canlandırıyor.

Bir süredir sinema dünyasından uzak kalan Brad Pitt, Alejandro Gonzalez Inarritu’nun yönettiği ‘Babel’ ile izleyici karşısına geçiyor. Sezonun diğer filmleri arasında Everyone’s Hero, All the King’s Men, Jet Li’s Fearless, Employee of the Month, Little Children ve Volver var.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious