Hollywood ünlülerinin giyim sırları

  • Giriş : 27.08.2006 / 00:00:00

Kendinize özgü bir stiliniz olmasını ve başkalarından farklı görünmeyi istemez misiniz?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kimseye benzeme, hep kendin ol

Spidermanfilminin genç oyuncusu Kirsten Dunst, sıradışı, salaş ama havalı stiliyle bu haftaki yıldızımız. İşte Dunst'ın giyim sırları.

Kendinize özgü bir stiliniz olmasını ve başkalarından farklı görünmeyi istemez misiniz? Üstelik kendi kişiliğinizi de ortaya koyarak hem rahat hem de özgün olabilirsiniz. İşte Hollywood'un genç yıldızlarından Kirsten Dunst, bunlardan biri. O, moda ve trendleri pek umursamıyor, ama orijinal stiliyle her zaman şık. Moda olan bir şey giyse de kendine göre yorumlayarak bambaşka bir hava verebiliyor. İşte Kirsten Dunst'ın stilini yakalamanız için ipuçları...

HİÇBİR KURAL YOK

* Yaratıcı şıklık karıştırmaktan ibaret. Ve hep yeni sürprizlerle hiç de sıkıcı değil!
* Mini etekle converse lastik ayakkabılar ya da Chanel elbiseyle stilettolar.. Ne giyerse giysin, rahat ve 'cool' stilini görüp de beğenmemek mümkün değil.
* Kirsten Dunst'ın en önemli sırrı, giydiklerine vakit ayırmamış, bir şeyleri zorla birbirine uydurmuş gibi durmaması. Oscar törenlerinde bile, siyah dantel elbisesi ve kırmızı rujuyla göz kamaştırmayı becerirken, sadece 15 dakikada hazırlanıp gelmiş havasında!
* Özgün, seksi ve içgüdüsel stili ile Dunst, risk almayı kolay hale getiriyor. Arada bir "Ne giymiş böyle?" diye şaşırtsa da sonuç hep başarılı!
* Pembe ile kavuniçi rengini bir arada düşünebilir misiniz? Kirsten Dunst, iki rengi de çok güzel bir şekilde yakıştıranlardan. Örneğin saten kumaşla tüviti de...
* "Çocuksu bir elbiseyi bile nasıl seksi hale nasıl getirebiliyor?" derseniz, onun sırrı vazgeçemediği Christian Louboutin marka yüksek topuklu ayakkabılarda.
* Canlı renkteki elbiseleriyle kırmızı halıda gördüğümüz Kirsten Dunst, kendi gibi enerji yüklü renkleri ve desenleri seçiyor.
* Onun için aksesuar çok önemli bir detay. Siyah klasik bir elbiseyi bile, seçtiği retro aksesuarlarla özgün hale getirebiliyor.
* Yaratıcı giyinenler, ünlü yıldız gibi aldıkları elbiseyi vitrinde gördükleri gibi giymiyorlar. Onlar olasılıklarla oynuyor ve elbiseyi aksesuarlarla farklı bir havaya büründürüyorlar.
* Kristen Dunst'ın giyimde hiçbir kuralı yok. Vintage mağazalar da alışveriş yapabiliyor, erkek mağazalarından da.
* Artık yaratıcı bir stile sahip olmak istiyorsanız, siz de kural tanımayın. Ama sakın sandaletle naylon çorap giymeyin!
* Kirsten Dunst, ne giyerse giysin üzerindekiler arasındaki koordinasyonu fark ediyorsunuz. Çantasıyla ayakkabısı çok farklı tarzda dursa da, kemeri mutlaka ya çantasıyla ya da ayakkabısıyla uyumludur!
* Siz de rutin görüntüden sıkılanlardansanız, değişik ya da farklı tarzda bir aksesuarla yepyeni bir hava yaratabilirsiniz.
* Kirsten Dunst'ın stiliyle 'az ve öz' kavramının doğruluğu bir kez daha kanıtlanmış oluyor.
* O, sadece gece giyebileceğinizi düşündüğünüz dantel bir elbiseyi düz babetlerle gündüz de çok rahat giyebilenlerden.
* Ne giyerse giysin özgür olmayı seviyor. Bu tarzıyla da bir yıldızdan çok, sıradan bir kadın imajı sergiliyor. İşte bu yüzden de genç oyuncu Kirsten Dunst'ı herkes seviyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious