Holosko da Arda hayranı çıktı

Holosko da Arda hayranı çıktı.12946
  • Giriş : 05.09.2008 / 09:14:00

O da diğerleri gibi fanatik Arda hayranı çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Sadece Galatasaraylılar değil, Cim Bom'un ezeli rakipleri bile Arda Turan hayranı. Fenerbahçe'nin eski Teknik Direktörü Zico ile Brezilyalı yıldızı Alex her fırsatta Arda'nın Türkiye'nin en büyük futbolcularından biri olduğunu dile getirmekten hiç çekinmediler.

Son olarak Beşiktaş'ın yıldızı Filip Holosko da hem de Siyah-Beyazlı kulübün resmi dergisinde Arda'yı rüya takımın 11'ine aldı. Holosko, kendisine listede yer vermezken; Arda'yı Torres, Kaka gibi yıldızlarla bir arada saymasının gerekçesini ise şöyle açıkladı:

Umarım taraftarlarımız bu yazıyı okurken Arda'yı seçtiğim için bana kızmazlar. Arda'yı futbolcu olarak çok beğeniyorum Yarım sezon Manisa'da birlikte oynadık. Orada sağbek oynuyordu. Şimdi orta sahanın ortasında, sağında, solunda kısaca her yerinde oynayabiliyor. Kendisine her zaman boşluklar yaratıyor. Elbette savunmadansa orta sahada oynaması çok daha iyi. Topla çok iyi oynuyor, topa çok hakim. Özellikle bire birde geçemeyeceği oyuncu yok, bu yönüyle özellikle hayranım. Bence Türkiye liginin ve bu mevkiinin en büyük yıldızı. Onun kariyerinde gidebileceği en iyi yerlere gitmesini, dünyanın büyük kulüplerinde oynadığını görmek isterim.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*