Holosko geldi, Diatta gitti!

Holosko geldi, Diatta gitti!.9400
  • Giriş : 29.12.2007 / 13:38:00

Süper Lig'in ikinci yarısına daha güçlü girmeyi hedefleyen ve bu amaçla Vestel Manisaspor'dan Filip Holosko'yu transfer eden Beşiktaş, Senegalli savunma oyuncusu Lamine Diatta ile yollarını ayırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Siyah-beyazlı kulüp, Futbol takımı genel menajeri Sinan Engin’in dün bir görüşme yaptığı ve kendisine kulüp bulmasını istediği Diatta ile karşılıklı anlaşarak, sözleşmesini feshetti.

Futbol takımı genel menajeri Sinan Engin, Diatta ile yaptıkları görüşmede anlaşmaya vardıklarını belirterek, "Diatta ile kulübümüzü zor durumda bırakmayacak şekilde yollarımızı ayırdık. Kendisi ile yaptığımız anlaşma sonrası takımdan ayrılıyor" dedi.

KORAY VE BURAK, VEDALAŞTI

Sinan Engin, Holosko karşılığında Vestel Manisaspor’a bonservisleriyle verilen Koray Avcı ve Burak Yılmaz’ın da Ege kulübüne gitmeyi kabul ettiklerini dile getirdi. Genel menajer Engin, her iki futbolcuyla bugün görüştüklerini ifade ederek, "Kendileriyle görüştüm ve bu görüşmede vedalaştık. İki futbolcuya da artık Vestel Manisaspor’un futbolcuları olduğunu söyledim" diye konuştu.

Beşiktaş’ın yollarını ayırma kararı aldığı Diatta, bu sabahki idmanda takımdan ayrı koşu yaparken, Burak ve Koray ise antrenmana katılmadı. Ligin ikinci yarısında Vestel Manisaspor forması giyecek Koray ve Burak, tesislerde genel menajer Sinan Engin ile yaptıkları görüşmeden sonra personel ile vedalaştılar.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious