Holosko'dan Liverpool'a evet!

Holosko'dan Liverpool'a evet!.13919
  • Giriş : 15.04.2009 / 10:46:00

Avrupa'dan altı kulübün takip ettiği Filip Holosko'nun tek bir isteği var.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Beşiktaş'ın Slovak yıldızıyla Almanya'dan Hannover, Fransa'dan Lille ve PSG, İngiltere'den ise Wigan ve Sunderland ilgileniyor. Liverpool da takibini sürdürüyor.

Filis Holosko'nun menajeri Mithat Halis ise "Liverpool olursa gidecek. Onun dışında Avrupa'da gözü yok. Çünkü Beşiktaş'ın diğer takımlardan eksiği yok, artısı var" dedi.

-MİLLİ MAÇTA BEĞENİLDİ-

Avrupalı kulüplerin mercek altına aldığı Beşiktaş'ın yıldızlarından Filip Holosko tavan yapıyor. Slovak oyuncu için Avrupa'nın bir çok kulübü yeniden nabız yoklamaya başladı.

Slovakya'da tek forvet oynamasına rağmen harikalar yaratan ve yeniden Avrupa pazarının gözüne giren Filip Holosko'nun peşinde Almanya'dan Hannover, Fransa'dan Lille ve PSG, İngiltere'deb ise Wigan ve Sunderland'in bulunduğu öğrenildi. Holosko'yu Manisa'dan beri takip eden Liverpool'nu bir temsilcisinin de Slovakya-Çek Cumhuriyeti maçını izlediği ve futbolcunun göze girdiği öğrenildi.

-FİYATI 10 MİLYON EURO-

Holosko'nun Türkiye'deki menajeri Mithat Halis, genç oyuncusunun takip edildiğini doğrulayarak, "Holosko sadece Liverpool olursa gitmek istiyor. Onun dışında Avrupa'da gözü yok. Çünkü Beşiktaş'ın diğer isteyen kulüplerden fazlası var" dedi.

İngiliz ekibinin sezon sonuna kadar Filip Holosko'yu bir kaç kez daha takip ettireceği vurgulandı. Liverpool dışındaki kulüplerin Beşiktaşlı yıldızı almak için 5-6 milyon euro civarında bir rakamı gözden çıkardığı belirtildi. Ancak Siyah-Beyazlı yönetimin Filip Holosko için 10 mşlyon euroya yakın bir para istdiği ifade edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*