Holosko'ya göre 3.'lük başarı

Holosko'ya göre 3.'lük başarı.12946
  • Giriş : 22.05.2008 / 11:21:00

Beşiktaşlı Holosko; "Bu kadar çok sakatlık ve cezaya rağmen ligi ikinciyle aynı puanda bitirdik. Bence başarılıyız." dedi...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Türkçesini soruları anlayacak kadar geliştiren Holosko, Beşiktaş'ta verimli bir yarım sezon yaşadığını ifade etti. Genç futbolcu, "Dışardan büyüklük kavramını çok anlamıyorsunuz. Bu kavramı Beşiktaş'a gelince iyi anladım. Tesisler, yolda beni çeviren insanlar. Birçok yerde benden para bile almıyorlar, zorla veriyorum. Seyirci.. O seyirci yok mu? Tek kelime ile muhteşem. Tribünler çok kalabalık ve coşkulu olunca, kendimden geçiyorum. Beşiktaş'ın her yerde taraftarı var. Benim performansımı çok etkiliyor. Boş tribün bana göre değil" diye konuştu.

"F.BAHÇE BAŞARILI OLMALIYDI"

Holosko'ya "Beşiktaş sence başarılı bir sezon geçirdi mi?" diye sorduk ve şu yanıtı aldık: "Bence Beşiktaş başarılı. Herkes şampiyonluk istiyordu ama olmadı. Sakatlık ve cezalı futbolcular bizi etkiledi. Hakem hatalarını da unutmamak lazım. Yeni sezonda geniş bir kadroya ihtiyaç var. UEFA Kupası'na gideceğiz. Ligi ikinci takımla aynı puanda bitirdik. F.Bahçe o kadroyla daha başarılı olmalıydı. Sonuçta bu sezon ligde nefes kesen bir yarış oldu. " Beşiktaşlı oyuncu takımda defansın sorunlu olduğunu da belirterek yönetime mesaj gönderdi: "Defansif oyuncularımızda çok sıkıntı yaşandı. Özellikle sakatlıklar nedeniyle birçok oyuncu yer değiştirdi. Bana göre defansif yönümüze yapılacak takviyeler bizi şampiyon yapar. Hücum gücümüz iyi. Geriyi de güçlendirmek gerek. O zaman Beşiktaş bu sezon şampiyonluk hedefine ulaşır."

"SEVİNÇ KARELERİM ÇOK OLACAK"

Holosko, teknik kadroyu da öve öve bitiremedi: "Menajerimiz Sinan Engin ve hocamız Ertuğrul Sağlam çok iyiler. Ertuğrul Sağlam, objektif davranıyor ve bana güven veriyor. Takımda uyumlu bir ortam var. Devre arası gelmeme rağmen bir anda beni kabul ettiler ve sahiplendiler. Bu başarı için önemli. Ben seneye çok daha başarılı olacağımıza inanıyorum. Sevinç karelerim fazlasıyla basında yer alacak."

SABAH

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious