Holosko'ya yol göründü

Holosko'ya yol göründü.13459
  • Giriş : 20.12.2007 / 18:33:00

Birçok Avrupa devini peşinden koşturan golcü oyuncu, devre arasında Manisa’dan ayrılacak... Slovak yıldız ya İngiltere ya Fransa’ya gidecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Marsilya bastırıyor

Bu sezon Manisaspor forması altında sergilediği performansla ara transferin en gözde isimlerinden olan Holosko’nun talipleri her geçen gün artıyor. İngiltere Premier Lig takımlarından Birmingham City ve Arsenal’den sonra 1. Lig’de yer alan Charlton Athletic kulübünden de istediklerine yakın teklifler geldiğini açıklayan Basın Sözcüsü Arif Koşar, “Ümit Karan’dan vazgeçtiğini öğrendiğimiz Marsilya’dan da ciddi teklif var. Holosko devre arasında İngiltere’ye veya Fransa’ya gidecek” dedi.

Büyük şanssızlık

Beşiktaş'ın kendilerine ciddi bir teklifi olmadığına değinen Arif Koşar, “Beşiktaşlı yöneticiler de zaten bu transferden vazgeçtiklerini duyurdular. Gelen öneriler içinde en iyisini kabul edeceğiz. Holosko’nun satışından gelecek parayla da eksik mevkilere transfer yapmayı düşünüyoruz” ifadelerini kullandı. Bu arada Slovak golcü dünkü idmanda Anıl ile çarpışıp, çalışmayı yarım bıraktı. Holosko’nun Beşiktaş karşılaşmasında oynayıp oynamayacağı ise bugün netlik kazanacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious