Hostese havada evlenme teklifi

Hostese havada evlenme teklifi.14543
  • Giriş : 22.07.2008 / 12:04:00

Adana-İzmir uçuşu Sun Express uçağı ilginç bir olaya sahne oldu. Olağan bir uçak yolculuğuna çıktıklarını düşünen hostes pilotun anonsundan sonra duyduklarına inanamadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

SUN Express Havayolları’nda çalışan hostese, Adana-İzmir uçuşu sırasında bir yolcu evlenme teklifi yaptı.

İlginç olay, dün sabah Adana’dan İzmir’e giden Sun Express Hava Yolları’na ait yolcu uçağında meydana geldi. Adana’dan havalandıktan sonra Sam Yeşilgün adlı yolcu uçağın kokpitine gitti. Kalkış öncesi pilotla konuştuğu öğrenilen yolcunun ilginç evlenme teklifi şöyle gerçekleşti: Kaptan pilot İshak Arslan, uçuş bilgilerini verdikten sonra sonra, yolculardan Yeşilgün'ün bazı duygularını paylaşmak istediğini söyledi.

Yolcu Yeşilgün, mikrofonu aldıktan sonra önce yolculardan özür diledi. Ardından hostes Emine Balaban’a duyduğu aşkı dile getirdi. Bu sırada hostes Balaban kokpitin önüne geldi. Sam Yeşilgün, dizlerin üzerine çökerek, “Benimle bu aşkı sonsuza kadar paylaşmaya hazır mısın?” diye sordu. Hostes Balaban, bu evlenme teklifini, gözyaşları içerisinde kabul etti.

Sam Yeşilgün yanında getirdiği 50 kırmızı gülü, yolcuların alkışları arasında hastes Balaban'a verdi. Ardından Balaban ile Yeşilgün, güllerin 35'ini kadın yolculara ikram etti.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*