HSBC'de iPhone şubesi devrede

HSBC'de iPhone şubesi devrede.7363
  • Giriş : 18.11.2008 / 14:36:00

HSBC Bank, müşterilerinin, HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığından yapılan tüm işlemleri iPhone'lerden yapabilmelerini sağladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

HSBC'den yapılan açıklamaya göre, iPhone'a uyumlu tasarıma sahip İnternet Bankacılığı ile tanışmak için kullanıcıların iPhone Safari uygulaması ile www.hsbc.com.tr adresine girmesi yeterli olacak. iPhone teknolojisine özel hazırlanan pratik arayüz aracılığıyla, kullanıcılar HSBC Bank'ın internet bankacılığı üzerinden sunduğu tüm ürün ve hizmetlerden yararlanabilecekler. Bu sayede cepten para transferleri, hesap/kart işlemleri, fatura ödemeleri, hisse senedi ve döviz işlemleri gibi İnternet Bankacılığından sunulan tüm işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

Müşteriler aynı zamanda web siteleri üzerinden yapılabilen tüm ürün ve hizmet başvurularını da aynı şekilde yapılabilecekler.

Telefonların ana menüsüne yerleştirilecek HSBC Bank ikonuyla, kullanıcılara her zaman, her yerde internete bağlanabilme imkanı sunduklarını belirten HSBC Bank Bireysel Direkt Bankacılık Grup Başkanı Bülent Beler; yeni uygulama ile ilgili şunları aktardı:

''Temel amacımız güncel teknolojik gelişmeleri takip edip, müşterilerimize olabilecek en uygun çözümleri sunabilmek. Proje ile HSBC web sitesi www.hsbc.com.tr ve HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı hizmetlerimiz, iPhone'a uyumlu hale getirildi. Bu sayede Apple iPhone kullanıcıları, HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı'na daha kolay erişecek ve bankacılık işlemlerini rahat bir şekilde gerçekleştirebilecekler.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*