Hükümet, CHP'nin adayını açıkladı!

Hükümet, CHP'nin adayını açıkladı!.9621
  • Giriş : 23.08.2017 / 11:03:00
  • Güncelleme : 23.08.2017 / 11:03:27

Bekir Bozdağ, CHP'nin 2019 seçimlerindeki adayının ismini açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Hükümet adına açıklama yapan Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Cumhuriyet Halk Partisi'nin 2019 seçimlerindeki adayının Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu olduğunu açıkladı.

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun tutuklanacağı iddialarına ilişkin olarak, "Bu tamamen CHP'nin uydurduğu, CHP'nin değirmenine su taşıma hedefi güden, hükümeti ve AK Parti'yi haksız bir konuma itmeyi hedefleyen uydurma bir tartışmadır. Tartışmanın kaynağı da bizzat CHP'dir. Olmayan bir şey üzerinden varmış gibi bir algı yaratma gayreti ortaya çıkıyor." dedi.

TRT Haber'de konuşan Bozdağ'ın açıklamasından satır başları;

"Ben aday değilim" diyor. Çok net söylüyorum, 2019'un CHP adayı Kılıçdaroğlu'dur. Bu "ben iktidar olmak istemiyorum" demektir. Halka gidip ne diye oy isteyeceksiniz. Ben senin partine niye oy vereyim? İktidara talip olmayan bir partiye halk niye oy versin?


Atletle fotoğraf çekilip halkın adamı olacaksınız. Bu iş böyle kolay değil. Halk kalbinde hisseder, manşetlerde hissetmez.

AK Parti şöyle hesap ediyor, böyle hesap ediyor. 2019'da belediye var hesapları yapıyorlar. 2019'da belediyeler konusunda halkın beklentilerine cevap veren AK Parti, Cumhurbaşkanlığı seçimine daha güçlü girer, onu hesap etmiyor. Erken seçim olmayacaktır. Her sene bir seçim halkı da yoruyor, ülke ekonomisine de ciddi zararlar veriyor. Herkes 2019'a göre hesabını yapsın.

Biz samimi olarak kamu çalışanları adına, bu konudaki hükümetimizin görüşlerini aktardık. Ekonomik durumu kendileri ile paylaştık ve azami bir iyileştirmeyi yaptık.

HABERTURK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*