Hülya Avşar, İtalya'dan yurda döndü

  • Giriş : 11.03.2007 / 00:00:00

Sanatçı Hülya Avşar, tatil için gittiği İtalya'dan İstanbul'a döndü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Hülya Avşar, Fenerbahçe Kulübü'nden ihraç edilen eski yönetici Sadettin Saran ile birlikte THY'nin tarifeli seferiyle Roma'dan İstanbul Atatürk Havalimanı'na geldi.

Pasaport kontrolünün ardından kendisini bekleyen basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Avşar, ''Roma'da Sadettin Saran ile evlendiğiniz söyleniyor, doğru mu?'' sorusu üzerine, bunun doğru olmadığını söyledi. Hülya Avşar, ''Böyle bir durum olması durumunda bunu saklamam, size söylerim zaten'' yanıtını verdi.

Hülya Avşar'dan ayrı olarak havaalanından ayrılan Sadettin Saran da benzer soruları aynı yönde yanıtladı.

''KENAN BİZİM GURUR KAYNAĞIMIZ OLUR''

Avşar, Atatürk Havalimanı'nda bagajlarını beklerken basın mensuplarının Eurovision Şarkı Yarışması ile ilgili sorularını da yanıtladı.

Avşar, bir soru üzerine, Kenan Doğulu'nun 52. Eurovision Şarkı Yarışması'na katılacağı ''Shake it up şekerim'' adlı şarkısını henüz dinlemediğini söyledi. Gazetecilerin, ''Kenan Doğulu Eurovision'da başarılı olur mu?'' biçimindeki sorusuna ise Avşar, ''Kesinlikle olur diye düşünüyorum. Kenan'a güveniyorum. Kenan bizim gurur kaynağımız olur. Kazanmasa da muhakkak Türkiye'nin Kenan ile dudaklarda hoş bir tadı kalır'' karşılığını verdi.

Avşar, bir başka soruyu yanıtlarken de şarkının İngilizce olarak söylenmesini doğru bulduğunu, Kenan'ın en doğrusunu yapacağına inandığını sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious