Hülya Avşar mahkemede ifade verdi

Hülya Avşar mahkemede ifade verdi.18788
  • Giriş : 25.06.2008 / 14:35:00

Ünlü sanatçı Hülya Avşar, TMSF hakkında yaptığı açıklamalarla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında Şişli Adliyesi'nde ifade verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Ünlü sanatçı Hülya Avşar, TMSF hakkında yaptığı açıklamalarla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında Şişli Adliyesi'nde ifade verdi. Çıkışta konuşan sanatçı, "TMSF benim değil, ben onların peşindeyim" dedi.

TMSF'nin şikayeti üzerine Hülya Avşar hakkında geçtiğimiz hafta "Kurul halinde çalışan kamu görevlilerine görevlerinden dolayı hakaret" ve "Kamu görevlisine görevinden dolayı hakaret" suçlarından 10 yıl 10 ay hapis istemiyle dava açılmıştı. Sabah saatlerinde adliyeye gelen Avşar, Cumhuriyet Savcısı Seyfettin Yiğit'e ifade verdi. Yazılı ifade verdiği öğrenilen Hülya Avşar adliye çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Hülya Avşar, hakkını sonuna kadar arayacağını söyleyerek, "Türkiye

Cumhuriyeti'nde haklıların haklarının verildiğini düşünüyorum. Onun için de TMFS ile olan problemlerim hakkım verilene kadar bitmeyecek. Sonuna kadar peşindeyim. Ben onların peşindeyim, onlar değil" dedi.

TMFS'nin kendisinden fazla ve haksız yere ücret aldığını iddia eden Hülya Avşar, "Yazmış olduğum yazılar nedeniyle sonucunda vermiş olduğum bir ifade. TMSF ile bitmeyecek bizim problemlerimiz" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious