Hülya Avşar topluma kötü mü örnek oluyor?

Hülya Avşar topluma kötü mü örnek oluyor?.20668
  • Giriş : 11.12.2007 / 23:10:00

Aldatıldığı için evliliğini sonlandıran Nadide Sultan, Hülya Avşar’a ağır bir eleştiri getirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Nadide Sultan, Avşar kızının yaptığı açıklamaları ’cahilce’ bulduğunu söyleyerek topluma kötü örnek olduğunu savundu.

Kanal D’de Esra Ceyhan’ın programına katılan Nadide Sultan, ayrılmış bir anne babanın çocuğu olarak yaşadığı dramı ve nasıl bir mücadele verdiğini anlattı.

Kendisini aldattığı için eşinden ayrıldığını ifade eden Nadide Sultan, izleyicilerden bu durumu kamuoyu önünde konuştuğu için özür dilerken Hülya Avşar’ı da ağır bir şekilde eleştirdi. Nadide Sultan şunları söyledi:

"Hanımefendinin ’Bir gecelik aldatma affedilir, bizimkisi cam kırdı’ bilmem ne diyerek, ’Kocanızı affedin, işinize geldiğinde duymamazlıktan gelin’ diyerek toplumun fikirlerini kirlettiğinin ve ne kadar vebal aldığının farkına varmadan, böyle cahilhane çıkışlar yapmaması lazım."

Nadide Sultan, kendisinin çok şanslı olduğunu ve güçlü bir karaktere sahip olduğu için tüm yaşadıklarına rağmen ayakta durabildiğini söyleyerek boşanan çiftlere de şu tavsiyede bulundu:

"Benim yaşamımda ibret alınacak bir nokta var. Ben çok şanslıydım, çok güçlü bir karakterim vardı. Kendim çalıştım. Gece 2 yerde çalışıp 3 saat uykuyla konservaturara gittim. Eğitim almama rağmen başıma neler geldi. Anneler babalar ayrılırken dikkat edin. Çocuklarınız nerelerde çalışır, gidin görün. Ablalar, ağbiler kardeşlerinizi yalnız bırakmayın. Sekreterlik yapan kızımıza bile yemeğe çıkalım diyor."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious