Hülya Avşar'a ağır suçlama

  • Giriş : 24.08.2006 / 00:00:00

Hülya Avşar'ın önderliğini yaptığı Ayvalık'ın yeniden ağaçlandırılması kampanyasına, kendisinin 1 kuruş bile vermediği ortaya çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Balıkesir'in Ayvalık İlçesi'nde 150 hektarlık alanın yanmasının ardından ünlü sanatçı Hülya Avşar'ın başlattığı kampanyaya bir lira bile yardım yapmadığını ileri sürerek tepki gösteren Türkiye Kamu Çalışanları Konfederasyonu Balıkesir İl Başkanı Hüseyin Yurdakul, "Hülya Avşar şovunu Ayvalık yangınıyla değil, İbrahim Tatlıses ile yapsın" dedi.

Kampanyayla ilgili tüm banka hesaplarını incelediklerini ve ünlü sanatçı Hülya Avşar'ın kendi başlattığı kampanyaya destek vermediğini gördüklerini söyleyen Yurdakul, "Dünya ve Türkiye'nin turizm, çevre güzelliği açısından en güzel yerlerine sahip Ayvalık'ın sahip olduğu Şeytan Sofrası, Cunda Adası, Sarımsaklı Plajları gibi mevkilerin içinde bulunduğu yerlere ait ormanların yanarak kül olması neticesinde kendisi Ayvalıklı olan ve her fırsatta Ayvalık'ı çok sevdiğini iddia eden ünlü sanatçımız Hülya Avşar'ın bahsetmiş olduğu yanan yerlerin yeniden ağaçlandırılmasına ait bağış kampanyasını basından takip ettik ve takdirle karşıladık. Ancak yetkililerden aldığımız bilgilere göre, şu ana kadar Hülya Avşar'ın kendi şahsı adına bu kampanyaya bir YTL'lik dahi bağış yapmadığını öğrendik. Eğer bu iddialar doğru ise sanatçımız Hülya Avşar'ı şiddetle kınıyoruz. Kendisinin reklama ihtiyacı olmadığını düşünüyoruz. Eğer reklama ihtiyacı var ise, gündemde kalmak için Ayvalık'ı ve orman yangınlarını kullanmaktan vazgeçsin. Eğer şov yapmak istiyorsa, İbrahim Tatlıses'in ona yeteceğini düşünüyoruz" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious