Hülya Avşar'dan Feraye itirafı!

Hülya Avşar'dan Feraye itirafı!.8349
  • Giriş : 30.05.2009 / 08:51:00

Filiz Akın'ın Pazar Sohbetleri programına katılan Avşar "Kaya Çilingiroğlu'ndan boşanmak benim kararımdı. Onun boşanmaya niyeti yoktu" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Filiz Akın'la Pazar Sohbetleri'nin çekimlerine katılan Hülya Avşar, hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Filiz Akın, Hülya Avşar'ı "Benim için çok büyük bir star. Angelina Jolie'den daha güzel. Charlize Theron kadar güzelsin" diyerek anons etti. Avşar da Akın'ın bu sözlerine "Teşekkür ederim. Charlize Theron benim son zamanlarda beğendiğim en iyi oyuncu" diye karşılık verdi. Programda küçükken çok haylaz bir çocuk olduğunu belirten Avşar, Ankara'da efsane olduğunu söyleyip "Bütün Ankara beni biliyordu. Haylaz bir çocukluk dönemim geçti.

Motosiklete ve bisiklete binerdim. 16 yaşındayken ilk kez âşık olmuştum. İlk evliliğimi de o zaman yaptım. Ailem tabii çok karşı çıkmıştı. Ancak bu evliliği 1.5 sene sürdürdüm fazla dayanamadım" diye konuştu. Hayatının zor dönemlerini Allah sevgisinin kendisine verdiği güç ile aşabildiğini söyleyen ünlü sanatçı "Böyle günlerde geceler daha zor geçer. Kaya Bey ile boşanmama yakın bir dönemde yine o zor geçen gecelerin birinde sabaha karşı duyduğum ezan sesi beni çok rahatlatmıştı. Hayatınızda bir çocuk varsa onun için yaşayacaksınız" dedi. "Kaya Çilingiroğlu'ndan boşanmak da benim kararımdı. Kaya Bey'in aslında boşanmaya niyeti yoktu" diyen ünlü oyuncu eski eşi ile Feraye Tanyolaç'ı ilk zamanlar çok kıskandığını da belirtti.

15 DK.'LIK AYRILIĞIN ÖYKÜSÜ "
Kaya iyi ki evlendi ve ikinci kez baba oldu" diyen Avşar sözlerine şöyle devam etti: "Ben ikinci bir çocuğu asla istemiyordum. Kaya bebek annesi izin verirse biraz daha büyüdükten sonra bizde kalabilir. Bu Zehra için de daha iyi olabilir." Geçtiğimiz günlerde kardeşi Helin Avşar'ın internet sitesinde "Hülya Avşar ve Sadettin Saran ayrıldı" haberine de açıklık getiren Avşar "O 15 dakikalık bir ayrılık oldu. Benim şımarıklığımdan ve biraz da hava atmamdan kaynaklandı" diye konuştu.

SABAH

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*