Hülya Avşar'ın yaptığı özeleştiri herkesi şaşkına çevirdi

Hülya Avşar'ın yaptığı özeleştiri herkesi şaşkına çevirdi.10840
  • Giriş : 16.09.2007 / 10:18:00

Hülya Avşar, önceki gün yaptığı özeleştiri ile herkesi şaşkına çevirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kendisi de dahil sanat dünyasındaki herkesin rezil durumda olduğunu söyleyen Avşar, artık sanat hayatı diye bir şeyin de kalmadığını iddia etti.

Bu piyasadakiler bitmiş

Türkiye Veteran Şampiyonası'na katılan Hülya Avşar, önceki gün rakibine yenilerek turnuvadan elendi. Maç sonrası basına ilginç açıklamalarda bulunan Avşar, kendisi de dahil tüm sanat camiasını topa tuttu! Piyasadan uzak kaldığı dönemde her şeyi gözlemleme fırsatı bulduğunu belirten sanatçı, "Ben de dahil herkes rezil durumda. Hepimiz bitmiş vaziyetteyiz, sanat hayatı diye bir şey kalmamış. Herkes yerlerde. En büyük yanlışım, şimdiye kadar bu ortamdan uzaklaşmamış olmak" dedi.

Televizyon kötü alışkanlık

Hülya Avşar, yeni projeleriyle ilgili ise şunları söyledi: "Her gün Türkmax'ta gündem programı yapacağım. İçinde kaliteli magazin, iş, politika, yani her şey olacak. Larry King tarzı bir program; tek konuk alacağım. Mesela Ali Müfit Gürtuna'nın türbanını çıkaran eşini, başbakanı, cumhurbaşkanını bile davet edeceğim. Heyecandan ölüyorum. Tamamen manevi tatmin adına bu projenin içindeyim. Televizyon artık içki, sigara gibi bir kötü alışkanlık benim için."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious