Hülya Avşar'la Bakan Şahin yenişemediler!

  • Giriş : 07.05.2006 / 00:00:00

Başbakan Yardımcısı ve Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Mehmet Ali Şahin, ünlü sanatçı Hülya Avşar ile Haliç'te tenis maçı yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Böyle bir organizasyonun içinde bulunmaktan dolayı mutlu olduğunu kaydeden Bakan Şahin, "İstanbul birçok spor organizasyonu sayesinde kendini tanıttı. Formula 1, Şampiyonlar Ligi gibi etkinliklerle adını duyurdu. Bu tenis turnuvasıyla da ismini duyaracaktır. Bu organiasyonun tanıtılması için burdayım" dedi.

Bir basın mensubunun Süper Lig'deki şampiyonluk maçı ile ilgili bir sorusuna ise Şahin, "Bu akşam hem Fenerbahçe hem de Galatasaray maçlarını kazanır gibi görünüyor. Benim tahminim şampiyonluk iddiası son maça kadar sürecektir" diye cevap verdi.

Bakan Şahin'in desteklerinden dolayı teşekkür eden Hülya Avşar da, "Bakanımız da oldukça iyi tenis oynuyor. Kendisi her zaman böyle organizasyonları destekliyor. Deniz üzerinde tenis oynamak oldukça güzel" dedi.

Bakan Mehmet Ali Şahin ile Hülya Avşar arasında oynanan tenis maçı berabere bitti.


- "KEŞKE FENERBAHÇE KUPA TÖRENİNE KATILSAYDI" -


Fortis Türkiye Kupası maçı sonrasında kupayı Beşiktaş'a kaptıran Fenerbahçe takımının kupa törenine katılmaması ve Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'in "Bu olayın sorgulanması lazım" sözlerinin hatırlatılması üzerine Bakan Şahin, şu cevabı verdi;

"Maçın bitiminde Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım 'soyunma odasına gideceğim' diyerek benden izin istedi. Ben onun sonra törene katılacağını bekliyordum. Ama katılmadılar. Bu hareketleri ile kamuoyundan bayağı eleştiri aldılar. Sporda duygusallığa yer yok. Kazanılır da kaybedilirde."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious