Hülya'nın Ali'si evli çıktı

  • Giriş : 01.09.2006 / 00:00:00

Hülya Avşar'ın sevgilisi Ali Güven'in bir savcılık ifadesi ilginç gerçekleri ortaya serdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İfadeye göre futbolcu menajeri Güven 1970 doğumlu ve evli. Oysa Ali Güven'in 3 yıl önce boşandığı sanılıyordu. Bu arada Güven'in Avşar kızından 7 yaş küçük olması da diğer bir ilginç gerçek...

Hülya Avşar'ın 'Artık hayatımda' dediği Ali Güven, savcıya evli ve 36 yaşında olduğunu açıkladı. Güven, Avşar'dan yedi yaş küçük çıktı.

Hülya Avşar'la yakınlaşmasının başladığından itibaren adı gündemden düşmeyen işadamı ve Futbol menajeri Ali Güven, bir soruşturma nedeniyle cumhuriyet savcılığına verdiği ifadesinde 'evli' olduğunu bildirdi. Eski futbolcu Ümit Davala, bir dönem menajerliğini yapan Ali Güven'in sözleşmesine sonradan bir ibare ekletmek suretiyle kendisini zarara uğrattığı gerekçesiyle savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu.

BOŞANDI SANILIYORDU

Soruşturma kapsamında 7 Nisan'da avukatı Sedat Doğan ile Şişli Cumhuriyet Savcılığı'na gelerek ifade veren Güven, hakkındaki suçlamaları reddetmişti. Ali Güven'in Cumhuriyet Savcısı İbrahim Çiçek'e verdiği ifadesinde, medeni durumunu 'evli' olarak bildirdiği ortaya çıktı. Oysa Güven, İtalyan eşinden boşanmışolarak biliniyordu. İtalya'da bilgisayar firması olan, aynı zamanda çelik işiyle uğraşan 'Rosanna' isimli işkadınıyla olan evliliğini Güven'in üç yıl önce bitirdiği ve boşanırken yüklü miktarda tazminat aldığı da, iddialar arasındaydı.

GELİRİ İKİ BİN YTL

Ali Güven'in ifadesiyle bir başka bilinmeyen daha ortaya çıktı. Aylık gelirini 'iki bin YTL' olarak açıklayan Güven, 1970 doğumlu. Oysa Hülya Avşar'ın doğum tarihi 1963... Yani Güven, ünlü sanatçıdan tam yedi yaş küçük. Şimdi Hülya Avşar'ın bütün bu konularla ilgili olarak nasıl bir açıklama yapacağı merakla bekleniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious