Hülya’nın korkulu rüyası oldum!

Hülya’nın korkulu rüyası oldum!.11533
  • Giriş : 04.11.2008 / 20:31:00

Bir süre önce Hülya Avşar’ın 16 yaşındayken yaşadığı bir olayla ilgili yaptığı bir itiraf üzerine konuşan Banu Alkan, "Ben Hülya’nın her zaman korkulu rüyası oldum" diyerek ilginç açıklamalar yaptı..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kanal D'de Esra Ceyhan'ın programına konuk olan Banu Alkan, bir süre önce televizyongazetesi'nin gündeme getirdiği Hülya Avşar'ın yıllar öncesine dayanan bir itirafıyla ilgili yorumlar yaptı.

Avşar, 16 yaşında anne ve babasıyla Kadıköy'de gezerken bir film setine rastladıklarını ve yönetmen Osman Seden ile birlikte oturan Banu Alkan ile gözgöze geldiklerini daha sonra Alkan'ın insanların dağıtılmasını istediğini, bunun üzerine setten uzaklaştırıldıklarını söylemişti. Medyanın gündemine 'Banu Alkan, Hülya Avşar'ı setten kovdurdu' şeklinde gündeme gelen haberlerden sonra Banu Alkan, canlı yayında Avşar kızına yine verdi veriştirdi.

Alkan, "Gözgöze geldiğimizin farkında bile değilim. Sette yüz kişi olur ve o yüz kişi seti takip eder. Bizim ne haddimize seti dağıtın demek. O, 'Ben güzeldim ve benim güzelliğimi farketti. Hallaç pamuğu gibi beni attırdı. Beni yok etmek istiyor' demeye çalışıyor. O benden 3 sene sonra sinemaya girdi. Benim orada devliğimi görmüş. İlham kaynağı olmuşum ona ve bir yerlere gelmiş. Bana teşekkür etmesi gerekir" diye konuştu.

Hülya Avşar'ın sinemaya girdiği dönemlerde kendisine çok geldiğini ve Avşar'ın anne ve babasının da geldiği ev toplantılarında sabahlara kadar oturduklarını, arkadaşlık, dostluk yaptıklarını söyleyen Banu Alkan, "Bunu bana o zaman açıklayabilirdi. Darılmasın ama maalesef ki Hülya, her zaman ensesinde Banu Alkan'ı hissetmiştir. 'Onu nasıl yok ederim' diye milyonlarca telefon kaldırmıştır. Bunu çok insandan duydum. Banu Alkan onun her zaman korkulu rüyasıydı ve onu bir yere taşıdı" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*