Hürriyet'e Sabah'tan gelin gidiyor

Hürriyet'e Sabah'tan gelin gidiyor.10114
  • Giriş : 01.07.2009 / 10:48:00

Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu haftaya evleniyor. Hürriyet'e gelin Sabah'tan gelecek. İşte ayrıntılar:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Hürriyet yazarlarından Cengiz Semercioğlu'nun evleneceğini yine Hürriyet yazarı Melike Karakartal duyurdu. Düğün haftaya, gelin Sabah'tan... Evlilik isteğini tetikleyen ise 'dizginlenemeyen çocuk' isteği.

İşte Melike Karakartal'ın yazısı:

Haftaya izdivaç var

Flaş... Flaş... Flaş...

Hürriyet Kelebek'in hangi köşe yazarı evleniyor?
İşte o isim...
Sevgili Habitus okurları, sizlere bir Medyatava girizgahı yaptıktan sonra sözü hiç uzatmıyor ve bombayı patlatıyorum: Cengiz Semercioğlu evleniyor! Dört yıldır birlikte olduğu kız arkadaşı Berna'ya yüzüğü takıyor!
Evvelki gün, Cengiz'le günlük naber-nasılsın halindeyiz, pat diye “Ben evleniyorum” dedi.
Öncelikle şunu söyleyeyim, bendeniz, hayatta görebileceğiniz en saçma, en Esra-Ceyda Kardeşlervari ani tepkiler verebilen insanlardanım. Zamanında “Başınız sağ olsun” yerine “Afiyet olsun”, “İyi bayramlar” yerine “Hoş bir gün” demişliğim vardır...
Peki o gün ne yaptım? Cengiz evlendiğini söyleyince “Neee, inanmıyoruum, evleniyorsuun?? Şaka yapıyosuun, hadi ya, aa, valla mı?” diyerek sonsuza ıraksayan abuk cümlelerle dünya saçması bir tepki gösterdim! İnsan bir tebrik eder önce?! Ay, çok utanıyorum Cengiz, kurtar beni! Çok kötü hissettim kendimi!
İnsan sevindiğini böyle dile getirir mi?
Oooy, oy, laf ağızdan bir kere çıkınca da geri girmiyor ki namussuz!
Cengiz'ciğim, lafı uzatmayayım, şaka bir yana, çok çok tebrik ediyorum seni... Berna, Sabah'tan gelin geliyor Hürriyet'e, gazetenin reklam koordinatörü kendisi...
Velhasıl kelam, size mutlulukların en büyüğünü diliyorum! Uzuuuun yıllar bol aşk içinde yuvarlanasınız, yaşlandığınız zaman da Münir Özkul ve Adile Naşit'li Yeşilçam hissiyatında sevgi dolu, huzurlu seneler yaşayasınız! Güzel güzel çocuklar yapasınız!
En kötü kavganız “Turşu suyu sirkeyle mi yoksa limonla mı yapılır?” olsun...

Erkek ne zaman evlenir?

Peki, madem Cengiz-Berna izdivacı söz konusu, kadın kısmının en merak ettiği soruyu “Artık evlilik vaktidir” demiş erkek tarafına bir sorayım dedim:
“Bir erkek ne zaman evlenir?”
Cevabı çabuk ve basitti: Aşk söz konusuysa ve artık çocuk isteği dizginlenemiyorsa...
“Hemen yapacağım, derhal, malum gece!” dedi valla!

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*