Hürriyet'te 4 ismin yeri değişti

Hürriyet'te 4 ismin yeri değişti.22929
  • Giriş : 22.06.2009 / 10:49:00

Hürriyet Gazetesi'nin künyesinde ciddi değişiklikler var. Genel Yayın Yönetmeni Özkök bugünkü yazısını o değişime ayırdı. Yeni atamalarla Hürriyet'in künyesi şöyle:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Yazısında "Bugün sizlere Hürriyet'in künyesiyle ilgili haberler veriyorum." diyen Ertuğrul Özkök künyede yapılan değişiklikleri açıkladı.

Buna göre, Hürriyet'in Ankara Temsilcisi Enis Berberoğlu aynı zamanda İcra Kurulu üyeliği de yapacak.

Hürriyet'in Haber Koordinatörlüğü görevini bundan sonra Referans'ın Genel Yayın Yönetmeni olarak tanınan Eyüp Can yürütecek.

Tamda "Hafta sonu gazeteciliğine yeni bir soluk getiriyoruz" paralosuyla çıkılan günlerde Ayşen Gür'ün istifasıyla sarsılan Hürriyet'in hafta sonu ekleri müdürlüğüne, gazetenin yazı işleri müdürlerinden Emre İskeçeli getirildi.

Temuçin Tüzecan da Hürriyet Kurumsal İletişim Koordinatörü olarak künyede yer aldı. Bir süre önce, okur temsilciliği de yapan Tüzecan, "Aile İçi Şiddete Son", "Güldünya" şarkıları CD'si ve konseri ve "Hürriyet İnsan Hakları Treni" projelerinin sahibiydi.

Ertuğrul Özkök yazısında ayrıca Hürriyet'te değişikliklerin devam edeceğini ve bunları da önümüzdeki günlerde duyuracağını belirtti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*