Hüseyin Çimşir ortada kaldı

Hüseyin Çimşir ortada kaldı.14386
  • Giriş : 25.06.2009 / 10:33:00

Trabzonspor ile olan sözleşmesini uzatmayan, başka bir takımla da anlaşmayan tecrübeli futbolcu Hüseyin Çimşir ortada kaldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

2008-2009 sezonunun sona ermesiyle birlikte serbest kalan, Trabzonspor yönetiminin aldığı fiyatta indirim istemesi üzerine sözleşmesini uzatmaya yanaşmayan tecrübeli futbolcu Hüseyin Çimşir, şu ana kadar başka bir takımla da anlaşma sağlayamadı. Yurt içinden ve yurt dışından teklifler aldığı belirtilen Hüseyin Çimşir'in Futbol hayatını yurt dışında sürdürmek istediği ve özellikle Alman kulüpleriyle temasta olduğu bildirildi. Geçen sezon Hüseyin Çimşir ile Rus kulüpleri de ilgileniyordu.

Trabzon'dan İajour'a kanca

Trabzonspor'un yeni teknik direktörü Hugo Broos, yeni sezon için transfer çalışmalarına başladı. Belçikalı hocanın ilk transfer girişiminin ise Faslı Mouhcine İajour olduğu öğrenildi. Bordo-Mavili kulübün de Belçika'nın Charleroi takımında forma giyen 24 yaşındaki forvet için 500 bin euroyu gözden çıkardığı belirtildi. 2010'a kadar sözleşmesi bulunan İajour'un teklife sıcak baktığı, ancak son söz kulübünde olduğu öne sürüldü. Öte yandan Belçikalı çalıştırıcı, kaleci antrenörlüğüne de vatandaşı Jacky Munaron'u getirdi. Broos'un Anderlecht'te de birlikte çalıştığı Munaron, 'Yurtdışında büyük bir kulüpte çalışmak benim için geri çevirelemez bir şans' diye konuştu.

AKŞAM

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*