Hüseyin Çimşir'i satabiliriz

Hüseyin Çimşir'i satabiliriz.13886
  • Giriş : 14.05.2008 / 17:45:00

Trabzonspor kulübü, uygun bir teklif gelmesi halinde takım kaptanı Hüseyin Çimşir'i satabileceğini açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Trabzonspor'un asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, kaptan Hüseyin Çimşir için teklif sunmaya hazırlanan AEK Atina ve Rus kulüplerine mesaj yolladı.

Deneyimli oyuncu için şu ana kadar resmi bir teklif almadıklarını ifade eden Hacısalihoğlu, "ancak birçok kulübün Hüseyin ile ilgilendiğini biliyoruz. Hüseyin'in ve bizim menfaatlerimiz doğrultusunda bu transfer gerçekleşebilir" dedi.

Hüseyin ise transferle ilgili konuşmak istemediğini belirterek, "yönetimin vereceği karara saygı duyarım. Ben Trabzonspor'un başarısı için elimden geleni yaptım ve herkesten çok Trabzonsporlu olduğum asla tartışılamaz" diye konuştu.

Asbaşkan Hacısalihoğlu, sözleşmeleri biten Tolga Seyhan ve Sayed Moawad ile yollarını ayırdıklarını, sözleşmeleri devam eden Erdinç, Ahmet Şahin, Jefferson ve Jabi'den de kendilerine kulüp bulmalarını istediklerini belirtti.

Hacısalihoğlu, sözleşmeleri sona eren Musa ve Çağdaş'ın performansından memnun olduklarını ve bu iki futbolcuyu takımda tutmak istediklerini söyledi.

Bordo-mavili yönetici, uzun süredir takip ettikleri Gençlerbirliği OFTAŞ'tan Giray ve Manisaspor'dan Selçuk'un transferini en geç önümüzdeki hafta içinde sonlandırmak istediklerini dile getirdi.

Trabzonspor'un Belçika'nın Germinal Beerschot takımından transfer etmek istediği Arjantinli Gustavo Colman'ın eşinin Trabzon'a gelmek için ikna edilemediği öğrenildi.

Bu gelişme üzerine Colman'ın transferinden vazgeçme noktasına gelen yönetim, alternatif isim olarak Fildişi Sahili milli takımı ve Young Boys'un defansif orta saha oyuncusu Gilles Yapi Yapo'yu gündemine aldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious