Hüseyin de kontrolden geçti

Hüseyin de kontrolden geçti.4913
  • Giriş : 08.07.2006 / 00:00:00

Yeni sezon hazırlıklarını Almanya'da sürdüren Trabzonspor'da ikinci kaptan Hüseyin Çimşir'in sol ayağının dördüncü ve beşinci parmakları arasındaki kronik yara için teşhis konuldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Hüseyin'in ilk muayenesi takımın kamp yaptığı Evviva Hotel'de gerçekleştirildi. Hüseyin daha sonra Padhiar ve Kulüp Doktoru Hakan Ayaz'la birlikte Immenstadt Klinik'e giderek ayağının röntgenini çektirdi. Röntgen ve muayene sonrası bir açıklama yapan Kulüp Doktoru Hakan Ayaz, Hüseyin'in ayağındaki geçmeyen yaraların dördüncü ve beşinci ayak parmakları arasındaki kemiklerin dar kramponların yarattığı baskıya maruz kalması üzerine oluştuğunu ifade etti.

Bordo - mavili ekibin kulüp doktoru Ayaz, "Bu baskıyı azaltmak için önerilerde bulunduk. Eğer bu öneriler sonunda alınacak tedbirlere rağmen Hüseyin'in durumunda bir düzelme olmazsa operasyon gerekecek. Ancak, bu operasyon ağrıların şiddeti artmadığı sürece ertelenebilir. Sezon sonuna bırakabiliriz. Durum şimdi iyi aciliyeti olmayan bir ameliyat düşünülüyor" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious